Wpis z mikrobloga

Ej @Wariner, kojarzę twój nick sprzed lat z forum fifa serwis, co jest, forum padło?

Raz na rok lubiłem sobie odświeżyć temat demosmolarki, a tu zonk :[
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Wariner pamiętam tę CF pedie xD

Fajna była społeczność ale też trochę toksyczna, circlejerk był tam mocny. Mnie najbardziej jechał (i słusznie mimo wszystko, bo mocny autyzm prezentowałem xD) typ o nicku "net", potem chyba w 2011 pod jego przewodnictwem jakiś exodus się zrobił i sporo userow odeszło z forum.

Ale dobrze będę wspominał pisanie opowiadań piłkarskich albo właśnie demosmolarki, pamiętam jak wracałem ze szkoły i śledziłem na bieżąco ten temat
  • Odpowiedz
@dasseltiG: Doskonale kojarzę neta :). Jaki miałeś nick na CF?

Faktycznie trochę było tam kółko wzajemnej adoracji, ale jednak forum miało przepotężny klimat, lubiłem (jak jeszcze działało) wracać do starych tematów (demosmolarki to legenda, ale było tego sporo więcej) i za każdym razem miałem niemałą bekę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wariner zdecydowanie klimat był nie do z-------a. Co do nicka to nie pamiętam nawet dokładnie, imię plus losowe cyferki xD byłem uber randomem, miałem te 13-14 lat i próbowałem nabijać posty i wkręcać się w towarzystwo xD Oczywiście moje spamowanie postami na siłę szybko zostało dostrzeżone i stałem się obiektem linczu, potem wyłapałem bana, w 2012 jeszcze jakieś multikonto założyłem i kolejny ban wleciał i dałem sobie spokój. Z perspektywy czasu
  • Odpowiedz
@dasseltiG: No ja jako stary użytkownik i członek tej „elity” jechałem z „gimbami z działu FIFA” równo, więc możliwe, że i ode mnie wyłapałeś jakiś pocisk xD. Sorki, człowiek był młody i głupi.

Trola poznałem nawet osobiście, spoko typek, nie zdziwiłbym się, gdyby miał tu konto.

Co do Demosmolarków to pamiętam, że akcja przebiła się nawet na wykop i ostatecznie wykopki ją zabiły, co wzbudziło na CF wielki gniew xD.
  • Odpowiedz
  • 1
@Wariner o k---a, przypomniałem sobie moment jak wkroczył do akcji agent Ebiego Smolarka czy Włodzimierz Smolarek który żył wtedy jeszcze i chyba chciał pozwać smolarka1997 xDD aż się zakrztusilem ze śmiechu
  • Odpowiedz
  • 1
@Wariner wiadomo że nie prawdziwy Włodek, ale lubię sobie wyobrażać to z perspektywy Smolarka1997, kocham absurd i abstrakcje całej tej sytuacji ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@dasseltiG: Fakt, dobra to była pompa, jeszcze ładnie wtedy wkręciliśmy tego SławkaACM, któremu stary najpierw napisał zgodę na udział w Demosmolarkach, a potem sam wbił na forum i kazał o---------ć się od syna, którego straszyliśmy pozwem xD.
  • Odpowiedz