Wpis z mikrobloga

@loczyn: @leonella:

Proszę was 6-8 stówek na konsole która jest praktycznie nie znana w Polsce tylko po to żeby w stare dobre Pokemony po napieprzać?

Wolę latać na emulatorze GBA za free w stare dobre Pokemony.
  • Odpowiedz
@Deykun: Możesz również grać w Tekkena 3 na PSX po co grać w Tekkena 6 na PS3?

I 600-800 stówek proszę Cie... na tej konsolki nie tylko Pokemony są. To bdb handheld jest bo ma świetne ekskluziwy i czyta gry z DSa.
  • Odpowiedz
@loczyn:

Widziałeś ty w ogóle co kupiłeś przecież te nowe pokemony wyglądają jak stare dobre pokemony.

Chętnie bym zagrał ale konsoli specjalnie do tego kupować nie będę. :)
  • Odpowiedz
@Deykun: 3DSa mam od niedawna i jeszcze nic nie ogarniałam(tak, mam zamiar zagrać też w coś innego niż pokemony, chociaż to dla nich kupiłam konsolę), ale na NDSL grałam w sporo gier, nadal zresztą gram.
  • Odpowiedz
Widziałeś ty w ogóle co kupiłeś przecież te nowe pokemony wyglądają jak stare dobre pokemony.


@Deykun: Wiem co kupiłem, bez jaj że sobie gry za 170 zł nie kupię bo coś tam. Przeszedłem poprzednie części, a że cała seria mi się podoba a nowe są tylko na 3DS to dlatego sobie biorę.
  • Odpowiedz
@Deykun: Ja również kupiłem 3dsa jedynie dla pokemonów. No może jeszcze ogarnę Monster Huntera. Mój NDS lite już się sypie a wciąż na nim gram! (ukochana konsola).

Poza tym ta część to rewolucja i nawet nie ma co porównywać z tymi z GBA.
  • Odpowiedz
@pandapl:

No ja porównuję, bo widzę, że plansze są nadal kafelkowate, a pokemony walczą tak, że się nie dotykają.

Ja nie mam nic do tej gry i właśnie dlatego bym ją kupił, że zachowuję się jak stare dobre pokemony ale nie zmienia to faktu, że to stare dobre pokemony w wersji 3D.
  • Odpowiedz
No ja porównuję, bo widzę, że plansze są nadal kafelkowate, a pokemony walczą tak, że się nie dotykają.


@Deykun: Ale jak na poki skok jest bardzo duży imho.

Z drugiej strony dobrze, że nie zmieniają tej gry drastycznie bo ja np lubię Poki za to jakie po prostu są od zarania dziejów.

U mnie nr 1 jest Soul Silver.
  • Odpowiedz