Wpis z mikrobloga

Koty to #!$%@? #!$%@?. 7 lat u nas jest i nagle postanowił, że podłoga w salonie nadaje się do srania lepiej niż kuweta. #!$%@? się ta kupa sierści na środku pokoju i spokojnie sobie leży na pufie jakby nigdy nic, zero poczucia winy. Trzeci raz w ciągu ostatnich czterech dni. Dla porównania, od pół roku mamy psa i jak chce się wysrać to leci do wyjścia i szczeka żeby mu otworzyć, a jak się zdarzy, że prawie cały dzień jest sam i się zesra w domu to potem chodzi smutny i całym sobą przeprasza. #koty ##!$%@? #psy

Psy>>>>>gówno>>>>koty

Ten obrazek to 10000000000000% prawdy.
k.....z - Koty to #!$%@? #!$%@?. 7 lat u nas jest i nagle postanowił, że podłoga w sa...

źródło: comment_pvj3ijLOjftf89emvlCELNjVOTZI7RID.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
Zazdrosny jest. Widac wiecej uwagi poswiecacie pchlarzowi niz siersciuchowi i w taki sposob stara sie manifestowac swoja obecnosc/smutek/odtracenie/zazdrosc.

Poglaszcz, kup rybke(albo lepiej surowa wolowinke) wez na kolana.
  • Odpowiedz
@kaifasz: Zazdroszcze Ci. Kiedyś wolałbym być w Twojej sytuacji niż co rano budzić się z porysowaną pazurami mordą bo kiciusiowi się srać zachciało i musiał mnie jakoś obudzić, więc mnie #!$%@?ł pzaurami po ryju aż wstałem.
  • Odpowiedz
@Solitary_Man: to chyba ja trafiałem na te inteligentniejsze, bo działało. nawet do tego stopnia, że jak siersciuchowi puszczałem wiązankę "ty #!$%@?, ..." to mnie unikał przez jakiś czas. To bardzo problematyczne zwierzęta, ale z odpowiednimi metodami do wychowania
  • Odpowiedz
@kaifasz: gówno prawda, mój kot upomina się o wyjście na dwór,żeby się wysrać. Do kuwety tylko siusiu.:P

Kulturalny, nie będzie sobie w domu smrodził.:D
  • Odpowiedz
Ha! Miałem kiedyś kota. Dostał opierdziel za to, że wciągnął coś z blatu. Co zrobił? Tego samego dnia przyszedł i nasrał DOKŁADNIE w tym samym miejscu, z którego ukradł tamtą rzecz.
  • Odpowiedz