Wpis z mikrobloga

@RRybak: Nie widzisz gdzie jest przystanek? Nie widać jaka jest to odległość? Nie projektuje tak się ścieżek rowerowych przebiegających przez przystanek. Nie ma możliwości postawienia wiaty, ponoć mocno się głowią nad tym jak to rozwiązać. Mogliby trochę przesunąć ścieżkę do tyłu, ale jest tak Stokrotka, to teren prywatny więc nie wyraziła na to zgody. Podejrzewam, że przeniosą ją na drugą stronę.
@magnes125: widzę gdzie jest przystanek. Tam gdzie się wsiada. Najwyraźniej nie widzisz tego Ty i ludzie stojący na ścieżce rowerowej. Jeśli tam jest takie magiczne obciążenie jak na zdjęciu, to jeszcze bym tym pieszym mandaty porozdawał za blokowanie ścieżki i utrudnianie ruchu rowerowego.
@RRybak: A jednak nie można postawić wiaty i tu widzę problem. Poza tym to jest przystanek końcowy/początkowy więc jest spora frekwencja, a gdyby postawić przystanek na chodniku to ludzie do autobusu wpadaliby wprost twarzą w szybę.
@chorinek: Cały czas ktoś tam stoi chociaż przyznam, że brakuje trochę jakichś schodków bo można nieźle przydzwonić jak się schodzi po tej mini skarpie.

@RRybak: Ostatecznie, gdyby to ode mnie zależało też postawiłabym tam wiatę. Jednak przepisy są takie, że w takiej odległości nie można. I teraz ten bubel trzeba będzie naprawiać, a można było zrobić dobrze już od razu. W każdym razie zobaczymy jak to rozwiążą.
@magnes125: Dla mnie większym problemem jest rozmiar zatoki, jak pewnie zauważyłaś to czasami autobusy nie mieszczą się na zatoce, a co będzie jak dojdą trajtki? do tego z 3 zjazdu autobus nie podlatuje pod przystanek tylko trzeba lecieć, taka konstrukcja. no nie zapominajmy o pięknym widoku Toitoi na który każdy patrzy oraz braku chodnika w stronę stokrotki

Ciekawe jak zacznie się chlapa ;____;
@arkadiuszl4g: To prawda, jak wyjeżdżają z tej trzeciej zatoki to stają na ukos i nie wiadomo czy autobus zatrzyma się na przystanku czy dalej pojedzie. Na starej zajezdni też czasem ledwo się mieściły, ale jednak gdy podciągną trolejbusy to nie wiem czy nadal będzie to odbywać zgodnie z zasadą jak się popieści to się zmieści bo takie 158 ma kursy co 10 min. Co do tojków to po drugiej stronie też