Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#audio

mam wzmacniacz nad c356bee z którego jestem zadowolony. Problemem jest brak typowo nowoczesnych funkcji jak sterowanie telefonem, Spotify itp. Co mirki polecają w tym temacie? Kiedyś miałem Chromecast audio ale przy przeprowadzce zgubiłem i zanim poszukam nowego, o ile bo chyba już nie produkują, pomyślałem że spytam.
  • 5
@dokad_idziesz: ja mam chromecast audio ale wkurza mnie, jest niestabilny, często wyjeżdżam i wyłączam mu zasilanie na kilka dni. Po powrocie często muszę konfigurować od nowa. Zamierzam kupić HiFi Berry (ok. 500zł komplet). Trzeba skonfigurować, ale ponoć spoko działa. Kolega ma i chwali, ja jeszcze nie miałem okazji potestować. Możesz sobie kupić kartę audio z wyjściem analogowym jak i cyfrowym. Jeśli masz we wzmaku przetwornik c/a to możesz go wykorzystać.
@dokad_idziesz: Sprawdź MusicCast Wxad-10. Albo wyższe modele np z CD i radiem DĄB. Z minusów: nie jest to najwyższa klasa dźwięku, a aplikacja czasem zamula np. w porównaniu do BluOS. Ale cenowo to inna półka zupełnie