Wpis z mikrobloga

Ludzie to debile, nosili maski na pustych ulicach w środku nocy, nosili maski w samochodzie, zrobią każdą inną głupotę, którą władza każe. Gdyby władze wydały rozporządzenie, według którego każdy po wyjściu z domu ma obowiązek mieć nałożone wiadro na głowę, w które ma walić prętem, głośno krzycząc "epidemia, zaraza", tak, żebyśmy, jak wyraził się minister Niedzielski, "behawioralnie odczuwali stan pandemii", to:
Rzecznik KGP: Będziemy bezwzględnie pilnowali przestrzegania obowiązujących obostrzeń, kto tylko udaje, że wali prętem, będzie poddany surowym restrykcjom.
Prof. Horban: Niepokoi mnie, że niektórzy pod pretekstem problemów z gardłem będą próbowali uniknąć krzyczenia "epidemia, zaraza". Samo stukanie prętem nie da efektu takiego, jak stukanie połączone z głośnym krzyczeniem.
Randomowy covidianin 1: Mam nadzieję, że przepisy zostaną doprecyzowane, widuje się wielu, którzy noszą plastikowe wiadro albo walą kijem, przez co dźwięk nie jest zbyt donośny.
Randomowy covidianin 2: Używam tylko licencjonowanych wiader sprzedawanych w aptekach, a wy co, dalej wiadro, którym rodzice na wsi krowę poili? Tak to nigdy nie pokonamy wirusa, to bardzo ważne, żeby używać dobrej jakości sprzętu.
Randomowy covidianin 3: WAL GŁOŚNIEJ TYM PRĘTEM FOLIARZU, CHCESZ MIEĆ TU DRUGIE BERGAMO? JAK CI SIĘ NIE PODOBA TO IDŹ NA WOLONTARIUSZA DO SZPITALA, ZOBACZYMY CZY WTEDY BĘDZIESZ TAKI MĄDRY!!!
Randomowy covidianin 4: Byłem wczoraj w sklepie, oczywiście połowa wiadra tylko nasunięte na czoło, walą prętem albo i jakimś patykiem raz na dwie minuty i coś tam czasem powiedzą pod nosem "epidemia", w tym narodzie nie może być normalnie, policja powinna pałować takich nieodpowiedzialnych proepidemików.
Randomowy covidianin 5: Mam nadzieję, że te wiadra zostaną już po epidemii, mi to wcale nie przeszkadza, nawet cieplej w twarz i chronią przed deszczem.
Randomowy covidianin 6: zaszczepiłem się, ale to nie znaczy, że pandemia się skończyła. W mojej pracy są niezaszczepieni. Domagam się od szefa, żeby w firmie każdy miał obowiązek nosić wiadro na głowie, a niezaszczepieni nawet dwa i żeby musieli walić prętem dwa razy mocniej.
Modowy portal: Najnowsze modele wiader na wiosnę, zaskocz znajomych niecodzienną stylizacją! Teraz w zestawie z kolorowym prętem do walenia!

#bekazpisu #bekazcovidian #covid19 #koronawirus
  • 13
  • Odpowiedz
@niekibicujepilkarzom: Brakuje mi w tym wszystkim Antonova z wiadrami i mobilnych punktów wydawania wiader xD
Ale generalnie zajebista. Takie #!$%@? jeszcze trochę straszne biorąc pod uwagę fakt że memy i prześmiewcze historie sprzed kilkunastu miesiecy, stały się rzeczywistością przyjętą przez covidian jako prawda objawioną. Takze żebyś nie wykrakał... xD
  • Odpowiedz