Wpis z mikrobloga

@cebulowy_wojownik: barykady na mieście, zależnie od miasta/dzielni kartki z pozwoleniem na zakupy, maseczki, pozamykane wszystko poza dużą spożywką i ryneczkami, zakaz zgromadzeń, brak transportu publicznego jak i taxi. Barykady przy wyjściu z miast, kwarantanny za podróż z miasta na wieś... Jak chcesz przylecieć musisz mieć powód plus około 15k PLN na kwarantannę.
@Spearo: z tym normalnie bym nie przesadzał, jak sprawdzałem to jakieś gupie testy chcieli odemnie.
@asdfghjkl: gdzie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cebulowy_wojownik:

Zapomnij o przylocie w tym roku :( postaram się machnąć dziś wpis na Mirko o sytuacji w VN, mogę cię zawołać

@Wodejka: no dobra, poniosło mnie ze słowem 'normalnie' xD kiedy wylatywałeś?

U mnie zamknęli wszystkie sklepy, nie działa większość dostaw i zakupów online. Ludzie na moim osiedlu zjedli zielsko z brudnego rowu z wodą, jest godzina policyjna itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@asdfghjkl: przecież ty już w PL¯\_(ツ)_/¯

Chętni Polacy mogli się niedawno zapisać na szczepienia za pośrednictwem ambasady. Są prowadzone niezależnie od wietnamskiej listy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cebulowy_wojownik: jak widać nie powstał ;) był słaby odzew, to spadł na dalszy plan

Jutro rano muszę wypuścić nowy odc., więc teraz priorytet ma montaż (a w wolnych chwilach praca zarobkowa)

Jeśli sprawnie się uwinę, to napiszę dziś wieczorem VN czasu. A jak nie, to dopiero po weekendzie