Wpis z mikrobloga

Zrobiłem podsumowanie ile wydalem kasy na poznanie jakieś kobity, wychodzi ze na przestrzeni 1,5miesiaca wydałem 3900zl xD
Tu jechać do sklepu cos kupić i zagadać
Tu na stację też coś popróbować a żeby głupio nie wyglądało to zawsze coś się kupowało
Tu się jakaś zaprosiło i nic z tego nie wyszło...
0 sensownych randek
Poznane mi kobiety nawet nie zostały moimi koleżankami...
0 seksu
Wydałem 3900... Zostałem wyruchany, właściwie to sam się wyruchałem czego oczekiwać od dzisiejszych polek...
Od następnego miesiaca idę na #roksa
Przynajmniej będę mieć chwilę uciechy a nie.
#zwiazki
#divyzwykopem
#przegryw
  • 23
@Smietnik112: Tak wygląda rynek matrymonialny w dzisiejszych czasach. Od ciebie różowe oczekują że będziesz na nie kasę wydawał i marnował z nimi czas po czym i tak #!$%@? z tego wyjdzie, ba, nawet jakby coś poszło dalej to ostatecznie może okazać się że charakterem nie pasuje do ciebie więc dodatkowo marnujesz swoje siły fizyczne i mentalne. One jedyne co mogą ci dać to tzipe, bo większość niczego innego nie ma (pamiętam
@Smietnik112: nigdy w życiu nie kupuj nic kobiecie, bo robisz z siebie śmiecia. Chyba że jesteś jakimś multimiliarderem który sra pieniędzmi i mu wszystko jedno. Im więcej wydasz na p0lke tym bardziej jesteś dla nich nikim. W zasadzie nie musisz wydać na nią ani grosza, a ona będzie na ciebie bardziej patrzeć jak na człowieka, chyba że jakimś dziwnym trafem celujesz lub trafiasz na pasożyty. Nigdy nie kupuj kolacji, nie chodź
@Smietnik112: hahaha, przypomniałeś mi tym jak w 2007 r. w pobliskim sklepie na dziale mięsnym pracowała ładna dziewczyna. Tyle plasterków różnych wędlin co wtedy kupiłem to do tej pory bym nie przejadł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale opłaciło się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pesadelo: ale z tego co zrozumiałam to on nie spotykał się z żadną kobietą
Jeździł do sklepów i zagadywał ekspedientki i żeby "nie było" głupio to zawsze coś kupował dla siebie xD
No dziwne, że plan nie wypalił xD