Aktywne Wpisy
Damianowski +67
2 miesiące siłowni za mną xd
Koksem jakimś nie jestem, ale nigdy w życiu nie miałem takiego bicka xD
Możecie się śmiać, ale ja tam się cieszę xDDD
#mirkokoksy #silownia #rozwojosobisty #gownowpis #heheszki #pokazmorde
Koksem jakimś nie jestem, ale nigdy w życiu nie miałem takiego bicka xD
Możecie się śmiać, ale ja tam się cieszę xDDD
#mirkokoksy #silownia #rozwojosobisty #gownowpis #heheszki #pokazmorde
Nacho_Libre +12
#sluchamzlastfm #sluchamzlastfm2 #muzyka #spotify #lastfm
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham z last.fm - Notowanie: 535 - 18 czerwca 2023
♪┌|∵|┘♪
Doskonale wiecie co robić, ale dla przypomnienia ;)
1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm lub https://lastcollage.io/,
2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie
Dzień dobry,
W ten niedzielny poranek zapraszam do cotygodniowego Waszego zestawienia najczęściej słuchanych albumów w serwisie last.fm w kończącym się tygodniu.
Słucham z last.fm - Notowanie: 535 - 18 czerwca 2023
♪┌|∵|┘♪
Doskonale wiecie co robić, ale dla przypomnienia ;)
1. Wejść tutaj: http://tapmusic.net/lastfm lub tutaj: http://www.nsfcd.com/lastfm lub https://lastcollage.io/,
2. Wpisać swoją nazwę użytkownika w serwisie last.fm.
3. Następnie wybrać "7 days", gdyż zestawienie będzie
Dzień dobry. Ciekawa niedziela przed nami. Ekstraklasa rusza już o 12:30, na początek spotkanie w sam raz do kotleta: Wisła Płock - Raków. Kilka ciekawych spotkań w ligach zagranicznych, w tym Old Firm Derby. Dziś grają także nasze siatkarki, no i wyścig F1, gdzie zdecydowanie zbyt wysoko na starcie jest George Russell. Liczę jednak, że na starcie pokaże to co zazwyczaj ( ͡° ͜ʖ ͡°).
EKSTRAKLASA
12:30 Wisła Płock - Raków Częstochowa (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 12:10
komentarz: Rafał Dębiński, Radosław Majdan
15:00 Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (Canal+ Sport, Canal+ Sport 3) - wstęp od 14:40
komentarz: Adrian Olek, Remigiusz Jezierski
17:30 WISŁA KRAKÓW - LEGIA WARSZAWA (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3, Canal+ 4K) - wstęp od 17:00
komentarz: Marcin Rosłoń, Grzegorz Mielcarski
1. LIGA
Darmowe transmisje przez weekend na IPLA
12:40 Chrobry Głogów - GKS Katowice (Polsat Sport) - wstęp od 12:30
PREMIER LEAGUE
15:00 Tottenham - Watford (Canal+ Premium)
15:00 Burnley - Leeds (Canal+ Sport 2)
17:30 WOLVERHAMPTON - MANCHESTER UNITED (Canal+ Sport 2)
LA LIGA
17:00 FC Barcelona - Getafe (Canal+ Sport)
19:30 Cadiz - Osasuna (Eleven 4)
19:30 Rayo - Granada (nSport+)
22:00 ATLETICO - VILLARREAL (Canal+ Sport)
SERIE A
18:30 Genoa - Napoli (Eleven 1, 4K)
18:30 Sassuolo - Sampdoria (Eleven 3)
20:45 Milan - Cagliari (Eleven 1, 4K)
20:45 Salernitana - Roma (Eleven 3)
LIGUE 1
13:00 Troyes - Monaco (Eleven 2, 4)
17:00 Lille - Montpellier (Eleven 2, 4, nSport+)
20:45 Reims - PSG (Eleven 2, Canal+ Sport 2)
EREDIVISIE
12:15 Utrecht - Feyenoord (Polsat Sport Premium 2)
14:30 Ajax - Vitesse (Polsat Sport Premium 1, 2)
SZKOCKA PREMIER LEAGUE
13:00 RANGERS - CELTIC (Polsat Sport Premium 1)
LIGA CZESKA
19:00 MFK Karwina - Slavia Praga (Polsat Sport Premium 1)
///POZA POLSKĄ TV///
1. BUNDESLIGA
15:30 Union - M'Gladbach (Viaplay)
17:30 Wolfsburg - RB Lipsk (Viaplay)
2. BUNDESLIGA
13:30 Werder - Hansa (Viaplay)
BUNDESLIGA KOBIET
16:00 Bayern - Werder (Viaplay)
SERIE A KOBIET
17:30 Milan - Hellas (Viaplay)
///MAGAZYNY///
10:00 Wysoki pressing (Canal+ Sport)
19:30 Liga+ Extra (Canal+ Premium, Canal+ Sport 3)
20:00 Liga Minus (Weszło)
21:35 Sportowy wieczór (TVP Sport)
23:00 News+ (nSport+, Canal+ Family)
23:00 Eleven gol (Eleven 1, 4K)
///POZA FUTBOLEM///
IGRZYSKA PARAOLIMPIJSKIE
od 09:45 Pływanie/lekkoatletyka/rugby na wózkach (TVP Sport)
FORMUŁA 1
GP BELGII
15:00 Wyścig (Eleven 1, 4K)
KOLARSTWO
12:45 Kolarstwo górskie - mistrzostwa świata (Eurosport 2)
13:00 Vuelta a Espana (Eurosport 1)
15:30 Deutschland Tour (Eurosport 2)
TENIS
TURNIEJ ATP CHALLENGER W WARSZAWIE
11:00 Finał (Polsat Sport Extra)
SIATKÓWKA KOBIET
MISTRZOSTWA EUROPY
16:30 Turcja - Czechy (Polsat Sport)
17:00 Chorwacja - Francja (Polsat Sport News)
19:30 POLSKA - Ukraina (Polsat Sport, Super Polsat)
20:00 Serbia - Węgry (Polsat Sport Extra)
SIATKÓWKA PLAŻOWA
MISTRZOSTWA POLSKI
Transmisje od 09:30 (Polsat Sport News), 13:30 (Polsat Sport Extra) i 14:30 (Polsat Sport)
BEACH SOCCER
MISTRZOSTWA ŚWIATA
17:00 Mecz o 3. miejsce (TVP Sport)
18:30 Finał (TVP Sport)
PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN
LIGA SEHA
16:00 Mieszków Brześć - RK Pelister (SportKlub)
17:30 Motor Zaporoże - Tatran Preszów (SportKlub)
HOKEJ
KWALIFIKACJE IO
13:30 POLSKA - Austria (TVP Sport)
LIGA MISTRZÓW
14:30 Vaxjo Lakers - Fischtown Pinguins Bremerhaven (Polsat Sport Fight)
17:00 Eisbaren Berlin - Skelleftea AIK (Polsat Sport Fight)
19:45 HC Lugano - Tappara Tampere (Polsat Sport News)
RUGBY
EKSTRALIGA
14:00 Ogniwo Sopot - Masterpharm Rugby Łódź (sport.tvp.pl)
BIATHLON LETNI
MISTRZOSTWA ŚWIATA
15:10 Bieg na dochodzenie kobiet (Polsat Sport Extra)
17:05 Bieg na dochodzenie mężczyzn (Polsat Sport Extra)
///KĄCIK FILMOWY///
20:00 Ostatni samuraj (TVN)
20:00 Incepcja (TVN 7)
20:00 Troja (TVN Fabuła)
21:00 Kapitan Ameryka: wojna bohaterów (Polsat Film)
#dzienmeczowy #mecz #pilkanozna #ekstraklasa
Wynik meczu Wisła Kraków - Legia Warszawa