Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Chyba na odwrót, początkowo był mówione, że cząsteczki covidu są cięższe nić np. grypy i dlatego szybko opadają i osiadają na różnych przedmiotach.
@luxkms78: gdyby lekarze ogłosili, że mycie dupy zmniejsza ryzyko chorób, szury śmierdzialyby jeszcze bardziej niż do tej pory.


@Pierorzek: Widzisz niektórzy z lekarzy tak twierdzą inni nie, jednych się ucisza a innych nie, a Ty którym ufasz?
@luxkms78: tych którzy mają dowody na poparcie swoich tez i pokrywają się one z moją wiedzą z zakresu biologii.

Zięba jest uciszany (słusznie) i to nie znaczy, że ma racje z tym swoim pi3rdoleniem o leczeniu zawału serca przez masaż ust wykałaczką. Niektórych się ucisza bo są szkodliwi, inni są zwyczajnie denerwujący i nikt nie chce ich słuchać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: Proszę nie manipuluj. Dobrze wiesz o jakich lekarzach piszę a jeśli nie wiesz (w co wątpię) to by znaczyło że to Ty jesteś zmanipulowany.

P. S. Twoja wiedzą odnośnie "biologii" nie znaczy więcej niż ta przeciętnego Kowalskiego.
@luxkms78: znaczy. Zdawałem rozszerzoną biologię i chemię, studiowałem ściśle medyczny kierunek i kilka lat pracowałem w klinice. Wypaliłem się zawodowo i wiem, że nie jestem ekspertem nauk przyrodniczych, ale wciskanie kitu typu eksperyment medyczny bla bla bla maseczka zabija bla bla bla po co się szczepić jak można zdrowo się odżywiać to nie do mnie tak, do mnie nie.

Nie znam się na przykład na łacinie bo miałem ją z tego
@luxkms78: i tak, niektóre teorie spiskowe mają sens (wszystko jest teorią spiskową dopóki nie okaże się prawdą). I nie, zamykanie lasów go nie ma i nie miało. Nigdy nie było sensu nosić przyłbic, maseczka z gaci starego noszona pół roku jest siedliskiem patogenów a odprawianie innych chorych żeby leczyc tylko covid to zbrodnia.

Ale przez mieszanie w to absurdów jak hurr durrr holokaust, chipowanie, będą nas zabijać, ziemia jest płaska (przysięgam
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pierorzek: Człowieku, jeśli studiowałeś taki kierunek to bardzo źle to o Tobie świadczy powtarzając takie brednie. Tak, jest to eksperyment medyczny i wystarczy zerknąć sobie choćby w oficjalne dokumenty aby się o tym przekonać. To nawet nie jest kwestia różnicy poglądów. Ja wiem że 50gr za wpis nie leży na ulicy ale bez przesady...
@luxkms78:

Należy podkreślić, że posługiwanie się terminem „eksperyment leczniczy (medyczny)” oznacza konieczność spełnienia wymagań określonych w rozdziale 4 ustawy z dnia 5 grudnia 1996 r. o zawodzie lekarza i lekarza dentysty, w tym definicji, celu, zasad kierowania eksperymentem, zasad udziału w eksperymencie czy zawarciu umowy ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej na rzecz uczestnika oraz osoby, której skutki eksperymentu mogą bezpośrednio dotknąć. Ponadto eksperyment medyczny może być przeprowadzony wyłącznie po wyrażeniu pozytywnej opinii o
@Pierorzek: Powiedz mi coś więcej odnośnie zbadanych skutków długofalowych oraz kombinacji szczepionek z powszechnie używanymi lekami. Gdzie mógłbym się z czymś takim zaznajomić?
@luxkms78: nijak się to ma do tematu "ekaperymentu medycznego". Nie znam skutków długofalowych chodzenia w japonkach ale nie jest to eksperyment medyczny. Hasło to ma bardzo ścisłą definicję.

Szczepionka przeszła testy, interakcje z lekami i długofalowe skutki nie są ich wymaganą częścią. Od żadnej szczepionki w chwili wprowadzenia nie wymaga się, by znano jej wydumane skutki za xlat . Zwłaszcza, że żadna szczepionka w histori ludzkości nie miała dlugofalowych skutkow (w