Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy zrobienie prawa jazdy w wieku 21 lat to wstyd? Większość osób jakie jeździ ze mną w aucie to młodziaki, a ja już taka stara baba jak na ten wiek ;). Mam wrażenie, że to że nie zrobiłam prawka wcześniej bardzo popsuło mi życie, utrudniło pracę... Czuję się dziwnie i staro, zwłaszcza bez prawka jeszcze to jak sierota
#zalesie #prawojazdy #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6129c95248d68d000a5ca1c6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 22
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: według mnie czas na zrobienie prawka jest wtedy kiedy stać Cię na zakup swojego samochodu, czyli nie w wieku 18 lat ;)
Zrobisz w 18r.ż. i co? I wszystko zapomnisz zanim będziesz miała swoje auto. Może raz na ruski rok ktoś Ci da swoje poprowadzić po weselu, bo będą szukać trzeźwego frajera z prawkiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Ja zdalem w wieku 27, wcale nie za pierwszym razem BTW. Wczesniej nie bylo mi to do niczego potrzebne. Wiecej, mysle ze lepiej sie stalo ze lejce zrobilem dopiero w momencie kiedy mialem staly dostep do fury oraz autentyczna potrzebe jezdzenia dzien w dzien.

Nic nie stracilem, nic mnie jakos z tego powodu w zyciu nie ominelo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania Tak jak wyżej, według mnie prawko powinno się robić w momencie, kiedy jesteś gotów na kupno auta. Znam masę ludzi, którzy robili prawko szybko, a auto kupowali po 2, 3, 5, nawet 7 latach. No i byli tragiczni za kółkiem. 30 godzin nauki to jest absolutnie nic, to jest nauka jak zdać egzamin, a nie jak jeździć autem. I te 30 godzin zapomnisz przez kilka lat bez auta.
  • Odpowiedz