Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Twardy30cm: "Dziś z samego rana mąż doprowadził mnie do białej gorączki, ale że nie ma co się z głupim gachem kłócić i denerwować się przez jego pieprzenie głupot, to jak zwykle w takich sytuacjach skorzystałam z usług barytona, pana Murdel-Bęskiego. Drogie panie, z tym ogierem to jazda pierwsza klasa..." etc. Jak zdecydowanie inny byłby odbiór wykopków przy zmianie płci małżonków w tego typu wypowiedzi. Jak mniemam wyzwiska (zresztą słuszne) od ladacznic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Przepoczwarzenie: Masz rację, ale teoretycznie. U większości osób (par) nie ma sensu praca, polegająca na poprawie komunikacji (bo to jest główna przyczyna problemów w związku). Po prostu to zbyt płytkie umysły, które kierują się instynktami. Jeśli spojrzysz na takie zachowanie jak na zoo, to wszystko ma sens. I nie to, że typ zrobił etycznie, bo nie uważam tak. Czy ja bym tak zrobił? Nie, wybrał bym inną drogę. Czy jemu opłaca
@Przepoczwarzenie: @archon: dobrze prawi.

Instytucja małżeńska istnieje aby uregulować kwestie potomstwa oraz uprościć struktury społeczne bo inaczej miałabyś coś jak w pic rel.

Idee związku romantycznego są niewyobrażalnie krzywdzące społecznie, bo postulują rzeczy nienormalne (tj. niebędące normą) jako te najbardziej pożądane i szlachetne. Ludzie wchodzą w małżeństwo z nieodpowiednich powodów i potem cierpią.

Co do samej sytuacji to nie wiesz czy to nie jest tak zwany związek martwy (posługując się