Wpis z mikrobloga

Wczoraj sytuacja w nocy na mieście:
Podbijam z ziomkiem do jakieś grupy loszek - takie bardziej karynki, ponton na ustach, tona makijażu, doczepiane wlosy koloru blond lub czarne, rzesy tez na doczepie, laminacja brwi itd. Podbiliśmy bo w sumie czasami jakieś smieszne interakcje mogą wyniknąć z takiej rozmowy i laski nie muszą być super ładne.

Wystartowaliśmy standardowym tekstem - "siema dziewczyby dokąd lecicie" w odpowiedzi dostaliśmy jakaś chamską odzywke z przytykiem do naszego wygladu (wiadomo dziewczynom sie pompuje ego jak odrzucają facetów, a jak mogą jeszcze dodatkowo kogoś obrazić to juz w ogóle). Nie zostaliśmy im dłużni i krzyknęliśmy do nich, że dobrze że sie wymalowaly to chociaż przypominają z wygladu czlowieka, a nie małpę.
No i po tym tekście zaczął sie festiwal slabych panczlajnow jak w jakimś famemma.

Teraz najlepsze - darliamy sie tak do siebie na odległość okolo 5-10m i jakieś dwa randomowe typki przygladaly całemu zajściu. Kątem oka widziałem jak podczas kłótni z karynami te typki podwijaja rekawy koszul i powoli zaczynają iść w nasza strone(chcieli sie bić). Cala akcja trwala moze jakies 20sekund i w momencie, w którym skończyliśmy sie obrażać z tymi świniami te typki też odpuściły.

Moje pytanie brzmi: jak bardzo trzeba upaść na bialorycerski hełm, żeby chcieć obleciec #!$%@? w obronie "honoru" przypadkowych karyn? Na co oni liczyli? Że nas pobiją i dostaną za to jakaś nagrode? Serio w głowie mi sie to nie mieści XD

#randkujzwykopem #bialorycerstwo #podrywajzwykopem #p0lka #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 43
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja mysle ze pociskanie komus innemu to generalnie słaby sposob na nauczenie kogos czegos. Stad moj komentarz. Calosc generalnie wyglada jak powtorka z gimbazy, co kto lubi... Ja nie dyskutuje z ludzmi, ktorzy mi ublizaja poza wypokiem, a i na wypoku rzadko, bo po prostu szkoda mi czasu.
  • Odpowiedz
jak bardzo trzeba upaść na bialorycerski hełm, żeby chcieć obleciec #!$%@? w obronie "honoru" przypadkowych karyn? Na co oni liczyli? Że nas pobiją i dostaną za to jakaś nagrode?


@BurzaGrzybStrusJaja: pełno takich podludzi, ha tfu

Ich wyraźne odrzucenie propozycji twojego towarzystwa


@Chlebojad666: rozróżniaj odrzucenie propozycji od ciśniecia po kimś
  • Odpowiedz