Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 77
@MrNobody333:

Dlatego Ty jesteś przegrywem, a tamci nie.


XD jest przegrywem bo lubi sobie poleżeć? Idź włącz sobie jakiś film z żółtymi napisami

@tylko_dresowy_styl_: Niektórzy lubią biegać, niektórzy lubią leżeć, nic z tych rzeczy nie jest lepsze, lepsze jest to co ty uważasz za lepsze dla siebie, rób na co masz ochotę
@MrNobody333 ale wiesz, że nie każdy kto wstaje rano jest produktywny. Jak biegałem, to wolałam robić to wieczorem, gdyż tak mi było wygodniej. Są osoby, które lepiej funkcjonują np. W południe lub w nocy, bo tak maja wykształcony mózg i oczywiście można spróbować go zmienić, ale to jest bardzo trudne i nienaturalne dla nich. Kult wczesnego wstawania sięga czasów średniowiecza, gdzie ludzie musieli rano wstawać, by ogarnąć życie z powodu braku elektryczności
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyberchosnek: lenistwo tez jest zdrowe

i tak samo mogę napisać że bieganie to bieganie, to że ty uważasz że jest zdrowe tak jak reszta populacji nic nie zmienia, ciężko z ogóle zdefiniować zdrowie, chłop lubi sobie poleżeć przed wstaniem to niech tak robi

Spóźnianie jest tak samo dobre ponieważ dzięki niemu jesteśmy statystycznie szczęśliwsi, oczywiście zgodzę się że regularna aktywność jest dobra dla zdrowia, lecz nie musi być to mityczne bieganie,
@zapalsobiekota: człowieku, co ty #!$%@?, jakie żółte napisy? Na dobrą sprawę stwierdziłeś, że leżenie jest zdrowe, a aktywność fizyczna nie (nie #!$%@? teraz o nadmiarze, bo ja o tym nie wspominałem), a po tym przyznałeś mi rację kompletnie mijając się z sensem wypowiedzi opa. To ty masz jakieś teorie z dupy, a jak stwierdzam, że z debilem nie będę dyskutował to dumnie zasiadasz na swoim tronie dla idiotów i twierdzisz, że
Na dobrą sprawę stwierdziłeś, że leżenie jest zdrowe, a aktywność fizyczna nie


@cyberchosnek: gdzie dokładnie tak napisałem? Zacytuj to co napisałem a nie to co sobie wymyśliłeś

zasiadasz na swoim tronie dla idiotów i twierdzisz, że mnie wyjaśniłeś


Gdzie napisałem że cię wyjaśniłem?

Żyję w bańce, bo wiem, że aktywność fizyczna jest zdrowsza niż leżenie, dobre sobie xD


Ja tylko uważam że zależy w jakim sensie definiujesz zdrowie, nie zrobiłem tutaj
@tylko_dresowy_styl_:

Pierwszy tydzień-dwa jest ciężko (z reguły ludzie cisną, żeby potem loszki wyrywać). Później nie możesz się doczekać treningu i kolejnej dawki hormonalnego narkotyku jaki serwuje Ci ciało po wysiłku. Zobacz ilu ludzi łapie obsesje na punkcie siłowni/fitness i powiedz że nie przypominają Ci ćpunów ( ͡° ͜ʖ ͡°).