Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 21
@juzwos: zaraz przyjdzie jakiś factchecker i Cie wyśmieje że to jakiś szpital dla śmiertelnie chorych dzieci a ci dorosli to lekarze i oni siedzą w szpitalu w izolacji żeby dzieci nie narażać dlatego masek nie noszą xD
  • Odpowiedz
@surowageneracja: dużo do powiedzenia, ale mało do powiedzenia. Typowy wysryw.
Będziesz miał swoje, to się dowiesz, że jak dziecko nie chce założyć, to nie założy. A jak się uprze, to dopóki mu nie kupisz jego własnej maski (w autka z psiego patrolu, to ma być w autka z psiego patrolu, jak Kuba ze starszaków ma, dokładnie taka) będzie ci truł dupę.
Zajmij się swoim foliowym sombrero lepiej.
  • Odpowiedz
@wykopyrek: Dorosły w tym gównie nie może dłużej wytrzymać (nie mówię o chwilowej dziecięcej podjarce czymś nowym), a będziesz mi tu #!$%@?ł że dzieci chętnie w tym biegają po podwórku czy jeżdżą na hulajnodze.

Goń się, bucu.
  • Odpowiedz
Dorosły w tym gównie nie może dłużej wytrzymać


Myj zęby, to będzie ci łatwiej.

(nie mówię o chwilowej dziecięcej podjarce czymś nowym), a będziesz mi tu #!$%@?ł że dzieci chętnie w tym biegają po podwórku czy jeżdżą na hulajnodze.


Na zdjęciu widzisz hulajnogę?

Goń się, bucu.


@surowageneracja: Jak wyżej. Dużo dopowiedzenia, chociaż nie ma nic do powiedzenia. Typowy wysryw.
  • Odpowiedz
@Kai: szykuj się na jesień bo znowu jak grzeczny niewolnik założysz maskę na pustym chodniku bo Pan kazał. Do tego będziesz sobie tłumaczyć że to lubisz, przecież to takie właściwe i chroni babcie która co niedzielę w kościele przyjmuje opłatek z rąk kapłana.
  • Odpowiedz
@Chuseok: noszę maskę tam gdzie są ludzie dookoła mnie. Gówno mnie obchodzą przepisy rządu, interesuje mnie zapobieganie pandemii a nie przestrzeganie przepisów. A wy się dalej brandzlujcie nad zakazami i nakazami olewając totalnie przyczynę, dla której powstały.
  • Odpowiedz
@Kai: no i dla mnie możesz nosić do końca życia, ja jestem zaszczepiony i zdrowy i nosić nie będę tak samo jak moje dzieci nie nosiły w szkole (zresztą jak wszystkie łącznie z nauczycielami)

Ostatnio jak byłem na komisariacie to nikt maski nie miał i mi też nikt zakładać nie kazał. Kto chce niech się dalej bawi w tym cyrku.
  • Odpowiedz
@Chuseok: ja teraz rzadko noszę, ale w zimie jak znowu szpitale się zapełnią to będę nosił praktycznie wszędzie. Nazywasz cyrkiem skuteczną metodę zapobiegania transferowi wirusa w czasie pandemii xD?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Chuseok: Jak się zaszczepiły to co? Dzieci niezaszczepione mają mniejszą szansę na ciężki przebieg i zarażanianie innych niż dorosły zaszczepiony.
  • Odpowiedz