Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
#taniec #naukatanca #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto
Hej Mirki i Mirabelki, mam taki problem.
Postanowiłem w końcu nauczyć się tańczyć i zapisałem się na kurs tańca użytkowego. Tyle że zapisałem się bez partnerki, a w szkole tańca nie mają dla mnie w tej chwili wolnej partnerki. Widać wszyscy zapisywali się w parach. Więc trafiłem na listę rezerwowych, aż jakaś dziewczyna się znajdzie. Nie chcąc być biernym, postanowiłem uderzyć tutaj.
Tak więc szukam partnerki na kurs tańca użytkowego, od podstaw. Jestem lvl 24, 181cm. Gdańsk i ogólnie Trójmiasto
  • 3
@qwiateq: Niekoniecznie w parach, po prostu jest więcej facetów, a grupy powinny być wyrównane. Czekaj na rozpoczęcie kursu, a jak się nie znajdzie żadna dodatkowa dziewczyna, zapisz się na kolejny termin lub w innej szkole ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na zajęciach i tak są przejścia, że każdy facet tańczy z każdą dziewczyną - pary "niezmienne" też są, ale z mojego doświadczenia, w zdecydowanej mniejszości i nawet pary
@qwiateq: Na początek możesz się zapisać na coś latynoskiego, typu salsa albo bachata., Na takich tańcach jest zawsze za dużo różowych i każda szkoła przyjmie faceta od ręki. Polecam Salsa Club.