Wpis z mikrobloga

Ostatnio pracuje nad ołtarzem głownym w kościele św Mikołaja w Polance Wielkiej, mam do zrobienia wszystkie figury świetych z głównego ołtarza i część z małych ołtarzy. Modele robie w 3d przy użyciu Blendera i zbrusha a nastepnei wycinał bede za pomocą maszyn cnc. Na chwile obecną mam jednego delikwenta zrobionego od zera na podstawie jedynego zdjecia archiwalnego jakie zachowalo sie z inwentaryzacji z lat 70 ubieglego wieku. Jesli ktos jest zainteresowany tym jak bedzie to wygladalo na kolejnych etapach to moge wrzucac za jaksi czas postepy.
#chwalesie #grafikakomputerowa #grafika #sztuka
Pobierz teflonzpatelnimismakuje - Ostatnio pracuje nad ołtarzem głownym w kościele św Mikołaj...
źródło: comment_1630093418RDaUSVv8CnFZ6bRlntBFxT.jpg
  • 18
@Pan_Winston: @KatpissNeverclean: @luk04330: jak bede mial wiecej rzeczy to podrzuce. Ja generalnei zajmuje sie strona 3d i warsztatem od strony artystycznej, taki spec od odtwarzania warsztatów artysty. Mieszkam za granica, na czas prac konserwatorskich wpadam do Polski zeby obczajke robic. Materiałem jest drewno lipowe. Co do maszyn CNC mamy kilka typów, aktualnie dogadujemy kwestie techonoliczne i wykonawcze. Chetnie podziele sie informacjami jak przejdziemy do kolejnego etapu.
Pobierz teflonzpatelnimismakuje - @Pan_Winston: @KatpissNeverclean: @luk04330: jak bede mial ...
źródło: comment_1630094551SpgwquVstsMXBusHUeVscO.jpg