Wpis z mikrobloga

z 3570 tokenów #starterra, kupowanych tydzien temu po 0,14$ w public presale'u sprzedane na razie ~350 po 5,1$/szt. czyli 3600% zrobione a reszta w vestingu uwalniana przez 90 dni, choć cena dziś szalała i można było nawet po 8$ za sztukę sprzedać jak ktoś trafił

a niektórzy się jeszcze niedawno tutaj śmiali, jak pisałem że ludzie się na discordzie pozapisywali i wygrali zaproszenia na presale


#kryptowaluty #luna
blackbird - z 3570 tokenów #starterra, kupowanych tydzien temu po 0,14$ w public pres...

źródło: comment_1630086228yoCjyQctMK69HEeLgPAYoH.jpg

Pobierz
  • 18
@blackbird: No Mireczku… gratulacje ubiłeś zajebisty interes ( ͡° ͜ʖ ͡°) sam o tym trochę słyszałem ale coś chyba nie na tyle aby się zainteresować i kupić gdy było warto ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@blackbird: Gratki Mirku, ja dostałem maila o presale STT, ale za późno odczytałem i przepadlo :( Udało Ci się wygrać w loterii, czy to była alokacja gwarantowana?
@mddx: tak to była loteria, ale w sumie nie :)) odsyłam do tego wpisu, lokowałeś 500$ (dostając dziś tylko 10% czyli 357 tokenów) reszta przekazywana na wallet przez 3 miesiace żeby nie spuścić kursu oczywiście, co ciekawe, jak ktoś ma 3000 tokenów, to ma gwarantowane IDO kolejnych projektów które będą wychodzić na starterze, bo starerra to launchpad więc można przy dobrych wiatrach generować kolejne wzrosty liczone po kilkadziesiąt za każdy projekt
@blackbird: Gdzie zapisać się na taki presell albo kupić token starterra ? Pytam z ciekawości jak go działa aby w przyszłości bardziej monitorować temat i ich przyszłe projekty o których również wspomniałeś i są wspominane w artykule który podesłałeś :)
@blackbird: Tzn temat chciałem ogarnąć by mieć możliwość kupna i ogarnąć jakieś nadchodzące projekty ale dzięki za info ( ) na bank będę miał na uwadze ta datę i te tokeny + lune