Wpis z mikrobloga

Kochani, jestem tu nowa, założyłam konto bo zdesperowana szukam pomocy. Jakiś czas temu jakiś ch**ek wykradł moją tożsamość i hula se po internecie robiąc różne wałki. Założył na mnie konto w mBanku, konto na BIK, wykradł mi dostęp do Twisto i PayPo, bierze chwilówki, robi se zakupy na raty na allegro a potem je anuluje i pisze do sprzedających, żeby mu zwrócić hajs na to konto i tak dalej. Osiwialam już prawie cała. Sprawa zgłoszona na Milicję z początkiem sierpnia ale wciąż wychodzą nowe fakty. Poza tym pani milicjantka notabene miła babka nie ukrywa, że takich spraw ma w ch*j i nie pali się do śledztwa, teraz poszła na urlop xD i stąd moje jęki tutaj drogie Mirki. Może jakiś haker/biegły informatyk zechce mi poświęcić kilka minut? Nie wiem już co mam robić. Sama próbuję coś wybadać, znaleźć jakiś trop, ale nie umiem się np. włamać na tego maila fikcyjnego, z którego ten internetowy rabuś prowadzi korespondencję. Póki co ustaliłam ze sprzedającym z allegro, że chłop robi zamówienia, dzień później je anuluje i nie czekając na automatyczny zwrot środków do allegro wysyła dyspozycję zwrotu na swoje konto
Help plis #haker #podszyw #hakerzy #daneosobowe #cyberprzestepstwo #cyberprzestepcy #wyludzenia #pomusz #informatyka #darkweb #pomocy
  • 125
@dos_badass: Podał mi jeden miły Pan z parabanku, podał mi też nr konta, na który poszedł hajs z chwilówki (dzięki temu dowiedziałam się, że to mBank i mogłam się w tej sprawie tam zgłosić) i jak wszędzie potem dzwoniłam i pytałam to potwierdzali. Na allegro zapytałam wprost czy na taki mail jest zalozone konto i potwierdzili i podali transakcje
@dos_badass: oj jaki mądry Pan, nie jestem kolegą, co najwyżej koleżanką, dzięki dostępowi do tego maila przynajmniej wiedziałabym z kim jeszcze w moim imieniu koresponduje, czekam na nowy dowód a bez niego nie założę konta w Biku
dzięki dostępowi do tego maila przynajmniej wiedziałabym z kim jeszcze w moim imieniu koresponduje


@maarylaa: tak tak, on z tego maila pisze do mamy, pisze z dziewczyną, do kolegi pisze, adres swój podaje, numer telefonu.
generalnie na tym mailu trzyma skany swoich realnych dokumentów xD
dobra, styknie tego. czarno, nara.
@ADMlNserwisu: chciałabym #!$%@? aby to była taka durna sprawa, a nie, że oszust hulał po świecie z podróbka mojego dowodu (już nieważnego), zaczynam żałować, że tu napisałam, ilość obelg, którą tu zostałam uraczona wykracza poza moje doświadczenie
@Lorenzo_von_Matterhorn: czy wy czytać nie umiecie? Ten email ma w nazwie moje imię i nazwisko. Od niego wszystko się zaczęło, on figuruje we wszystkich instytucjach finansowych, w których oszust brał pożyczki. To moje (!) imię i nazwisko i domena! Nie osoby, do której maila rzekomo chcę się włamać xD weźcie w końcu skończ ie oceniać wszystkich swoją miarką.