Wpis z mikrobloga

@dudi-dudi: Ostatnio przeglądam badoo i odnoszę wrażenie, że kobiety kończą się na 24 latach. Później jest pustka kilku roczników i powyżej 27 dzielą się na:
- w miarę atrakcyjne ale z litanią wymogów
- nieatrakcyjne, które zawsze podkreślą, że nie interesują je fwb i inne skróty

Osobną kategorię wydzieliłbym jeszcze dla młodych mam. Dzieciate poniżej 23 lat szukające trwałych związków, piszące coś o wartościach itp. trącają śmiesznością.

A w tym wszystkim
@dudi-dudi te strzałki oznaczają że masz przesunąć w lewo xD

Swoją drogą żenua zawsze mnie łapała jak widziałam opisy napisane w stylu "masz mieć to to i tamto", "musisz to to i tamto" XD to przecież powinien być opis swojej osoby, a nie lista wymagań XD
Dobrze że już tam nie muszę siedzieć.
@tinder_project: czyli chęć posiadania dziecka świadczy o tępocie? Jeśli musiałabym wybrać to w wieku 38 lat gdzie zegar biologiczny zwalnia wolałabym mieć już dziecko niż faceta, który może być a później już nie. Nie udało się z ojcem dziecka - trudno, różnie mogło być, niekoniecznie z jej winy. Teraz właśnie szuka kogoś, kto nie ma z tym problemu i pisze o tym wprost :p
@dudi-dudi: nojalepsza to jest ta rubryka: "o użytkowniku" a ona na 9 zdań napisała tylko dwa o sobie (a wlaściwie to jedno - że ma znajda). Reszta to jakieś wymagania z dupe, które spowodują, że będzie samotną starą madką i panną. XD