Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
#proboszcz #ksiadztv
Czyli podsumowując wczorajszą sytuację.
Tak jak pisałem Tomek Tirowka aka 60 wczoraj miał "kontakt" ze znajomymi, których ma wszędzie.
Kulfon miał mieć:
-kajdanki i kaftan
- załatwił mu psychiatryk na kilka tygodni
- dostawał SMS-y i Whatsapp, że Kulfona powieźli na psychiatryk
- uratować mu życie tą akcją
Okazało się, że Kulfon prawdopodobnie, jak podejrzewałem pojechał na SOR i grzecznie odwieźli go do domu, a mitomanstwo tirówki zrównało się prawie z #rafatus.
Dodatkowo gość chce się wybić bo prowadzi dalej na żywo swoje wywody, sam sobie zaprzecza, że wczoraj nic takiego nie mówił.
Każdą krytykę każe banować swoim maską 500+.
Tomeczku, wiemy, że to czytasz więc całe patostreamy na ciebie robią
Pobierz mexxl - #proboszcz #ksiadztv 
Czyli podsumowując wczorajszą sytuację.
Tak jak pisałem...
źródło: comment_1630056352HT8ccefDck2Iq0fBjsGwVk.jpg
  • 6
@mexxl: Kazdy kto mial do czynienia z Alkoholikiem ktory ma #!$%@? na leczenie sie wie, ze #!$%@? doroslego chlopa na odwyki czy inne gówno to nie jest takie hop siup. Tomeczek sobie poprostu fejmu chce na kulfonku zbic bo mu sie nudzi Na tych tirach. Sraj do wiadra tomek i zglaszaj dalej posty na wykopie.
@mexxl: ale wy tu jestescie walnieci, nie powiem gorzej bo i tak bedziecie zglaszac(90% wykopu konfidenci). Nie rozumeicie ze to co sie dzieje to wszystko element serialu pt. Proboszcz? Tomek tez debil, ale przydatny, bo przynajmniej dzieki niemu jest o czym dyskuotwac. Nawet jesli chce zbic fejmu na Zaborowskim, to co z tego? A wy tracicie czas na jakies wyzywanie od mitomanow hahah