Wpis z mikrobloga

@sophisticated7: Znam dziewczyny, które się szczepiły i wszystko ok. Ogólnie warto, dziecko się rodzi wtedy od razu z przeciwciałami. A skutki uboczne po covid u dzieci są cholernie ciężkie.
  • Odpowiedz
@sophisticated7: O, jeszcze jak @wrzesien pisze - ciężarne przechodzą ciężko covid. A jeszcze nie daj rodzic mając covid… Generalnie ja jestem osobą bardzo pro do szczepień ;) Sama się szczepiłam, karmie dziecko piersią, póki karmie to dostaje przeciwciała na covid
  • Odpowiedz
@sophisticated7 weź pod uwagę, że jak dziecko urodzi się wczesniej, czy będzie jakikolwiek inny problem,na tyle, że bedziesz musiała zostawić dziecko w szpitalu to Ciebie wypiszą i nie będziesz mogła dziecka odwiedzać póki się nie zaszczepisz (u nas 2 tygodnie muszą minąć od ostatniej dawki żeby wpuścili na odwiedziny)
  • Odpowiedz
@sophisticated7: Ja się szczepiłam w 6 miesiacu; zero objawów po szczepieniu, czuje się nadal dobrze, a minelo 1,5 miesiąca. Nie miałam gorączki, żadnych efektów ubocznych. Jak widziałam ile kobiet leżało na podtrzymaniu po zachowaniu, to wolałam to zrobić. Tak już mam to z głowy. A i szczepilam się pfizerem
  • Odpowiedz