Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie rodzina kulfona, niedawno odwiedzil go stary i zapamietalem jedna scenke xD

Wbijasz na mieszkanie a raczej meline swojego syna i widzisz jego #!$%@? zakrwawiony pijacki ryj, wszechobecny smrod belta i gowna. Z calego belkotu kulfiego zrozumiec mozna jedynie bluzgi. Wszystko jest transmitowane na zywo na jutubie. Co robisz jako ojciec? :

a) bierzesz go za uszy i #!$%@? z mieszkania

b) dzwonisz po bagiety, ktore biora go za uszy i #!$%@? z mieszkania

c) zmuszasz do podjecia leczenia pod grozba #!$%@? go za uszy z mieszkania

d) poprawiasz firanki

Prawidlowa odpowiedz to odpowiedz d) xD Jako kulfon senior pamietaj tez o zamknieciu drzwi balkonowych, poniewaz nie chcemy aby jakis nieuprawniony golab #!$%@? sie do mieszkania.

#proboszcz #patostreamy #ksiadztv
  • 5
@marv0oo: nie jestem ekspertem w takich sprawach przyznaje, ale cos mi mowi, ze #!$%@? pawelka z mieszkania nie byloby zbyt trudne. Raz, ze to mieszkanie jego staych, dwa, rujnuje wlasnosc wlasciciela i odbiera spokoj sasiadom a wszystko to nadaje na zywo.
#!$%@? mnie rodzina kulfona, niedawno odwiedzil go stary i zapamietalem jedna scenke xD

Wbijasz na mieszkanie a raczej meline swojego syna i widzisz jego #!$%@? zakrwawiony pijacki ryj, wszechobecny smrod belta i gowna. Z calego belkotu kulfiego zrozumiec mozna jedynie bluzgi. Wszystko jest transmitowane na zywo na jutubie. Co robisz jako ojciec? :


a) bierzesz go za uszy i #!$%@? z mieszkania

b) dzwonisz po bagiety, ktore biora go za uszy i