Wpis z mikrobloga

@Diazepam: ja mam Netię od 1.5 roku, bez problemów do tej pory. chociaz może sporą rolę odgrywa, że nowy blok więc i infrastuktura świeża, to nic nie zrywa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@krzywy_kanister: play od vectry nie polecam. Mam iptv i zablokowali mi po 24h. Dostawca internetu. Nawet szczególnie nie protestowali, gdy to podałem jako powód zerwania umowy.
Natomiast Netia jest ok. Od prawie trzech lat, nie zauważyłem żadnych przerw. Wcześniej transfer 100/10,od roku 1000/100, ostatnio zrobili upload 300. Brak blokad, przerw i zawsze maksymalna przepustowość dostępna.
Pozdr.
@Mario_Mario_: Jakie IPTV? Z Netia tez jest roznice, ich wykupil Polsat, jesli ktos ma swiatlowod Plusa dla osoby prywatnej korzysta z Netii, do tego sama Netia nakupowala roznych operatorow w zaleznosci od miasta moga miec albo swiatlowod albo kablowke (ala UPC, VECTRA) albo DSL, swoj czy od Orange.
Aha. Wiem tylko, że to kiedyś była internetia, chyba coś takiego. Skoro jest tak jak mówisz, to może lepiej nie będę polecał, bo widocznie różnie można trafić.
Iptv to taka trochę lewizna, pełno tego ale ja akurat dobrze trafiłem i jestem zadowolony. Pozdr.
@Diazepam: z tej grupy, jeżeli Netia to światłówód, to bym się nie zastanawiał i brał od nich. Solidny operatror z najlepszym routingiem z ogólnopolskich operatorów.
Orange jest spoko (światłowód), ale ma słąbe trasy (często do serwerów w Polsce ruch przez Niemcy itd.), więc jeżeli chcesz np. grać online to nie patrz na nich.
Jeżeli Netia i Orange po miedzi (jakieś VDSL) to bierz Vectrę.