Wpis z mikrobloga

via Android
  • 4
@AleDlaczegoTak a wiesz ze nie? I nie dlatego, że nic takiego się nie dzieje, ale dlatego że to wymieniam? Ale i tak - płacąc taka cenę trochę niezbyt chce się bawić w przerdzewiałe rzeczy pod prysznicem
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AleDlaczegoTak nie znasz mojej żony;)
@CzajkaRuchajka aaa to nie bug tylko feature? ( )
@Kazdyziomzbierazlom zauważyłem dopiero teraz jak już córkę położyłem spać i mam rozłożone rzeczy ¯_(ツ)_/¯ zresztą to nie tak, że ja nie dam rady w tym pokoju wytrzymać, ale jednak uważam że takie niedoróbki to nie powinny się zdarzać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@WaveCreator
Patrz a miałem do Warszawy niedługo jechac i się zastanawiałem nad nowotelem ;) będę pamiętał natomiast do dziś źle wspominam Gołębiewskiego w Mikołajkach za (bodajże) 700 zl/noc. Ale to było X lat temu i podobno potem był remont i nawet jest nieźle- jednak później już nie byłem.
Byłem w tym roku w Karpaczu w dużym ośrodku (kilkaset gości naraz) I w sumie jedynym problemem był lekko przebarwiony silikon pod prysznicem (no
  • Odpowiedz
@WaveCreator: Hmm to dziwne, ja często nocuje ze względu na śmieszne stawki, bo nawet zdarzało mi się poniżej 100zł za noc, ale nigdy nie trafiłem na grzyb w łazience czy cokolwiek. Raz w pokoju było moim zdaniem brudno, to zgłosiłem to na recepcji, dostałem inny pokój i jakąś tam rekompensatę
  • Odpowiedz