Wpis z mikrobloga

@Zbieracz_kapiszonuf procentowo jest dużo mniej suwów, u nas w rodzinie i znajomych jest sporo bmw, a tylko jedno x5 4.4 wśród młodych. Do tego to nie jedzie fajnie, więc ludzie wolą mniejsze wersję które dają frajdę z jazdy. Jakaś mka się trafiała na wypoku m5 e60 kojarzę spamował jeden Mirek.

Jak chcesz tylko przekazać że Mirki to biedaki, no to tak statystycznie myślę, że i tak wypadają lepiej niż społeczeństwo.
@Zbieracz_kapiszonuf: A może po prostu te auta są po prostu brzydkie? Nowe M5 jest piękne ale 4 i 3 obrzydliwe, zrobione żeby wkupić się w gusta chińczyków, a X6 jest autem bez sensu - wielkie z zewnątrz a w środku klitka. X5 nielepsze ale przynajmniej proporcjonalne.
@Fajoski: to czemu na zachodzie, ze sie tak wyraze nikt tych gruzow nie chce tylko wszyscy ida w serie x lub m? Maja kiepski gust widocznie. A x6 to kwestia gustu, nie ma byc praktyczne, ma pokazac, ze cie stac i masz #!$%@?. Swoja droga uwazam , ze jest ladne(niepraktyczne ale ladne)
@Zbieracz_kapiszonuf: bo są nowe i świeże? I wcale nie jest tak że nikt ich nie chce, popartrz na ceny zadbanych E38 - spokojnie da sie znaleźć egzemplarze w cenie modeli o generacje, a nawet dwie młodszych. To samo nawet z sebowym E36.
Plus większość osób nie jara się motoryzacją, nowe auto ma gwarancje, spełnia normy emisji więc wszędzie wjedzie, na dodatek ma wszelkie najnowsze opcje komfortu jak kamery 360 czy head
@reakwon: zdefiniuj najlepsze. Najszybsze? Nie, m2 jest szybsze na nurburgingu. Brzmi lepiej bo V8? No nie, do CSLa sie nie umywa. Najladniejsze? Kwestia gustu. Mi sie np. wnetrze calej generacji e90 nie podoba okrutnie. Ja rozumiem cala ta analogowa filozofie, brak EPS, brak turbo no ale e46 tez ma to wszystko, a ze nie gadamy o najszybszym to juz ustalilismy. W moich oczach akurat e92 najwiecej traci przez wady S65, ten