Wpis z mikrobloga

k0biety są niesamowicie głupie, im starsze tym głupsze
ehh moja dawna studencka miłość sprzed lat już się burzy że się spotykamy od stycznia co jakiś czas i przestaje się jej podobać to FWB
dziwne głupia p0lko, jak 7 lat temu chciałem coś więcej to trzymałaś się kurczowo chłopaka, swojego prawie narzeczonego co 2 lata temu rzucił cię 10 dni przed ślubem xD
to już w sumie 3 dziewczyna co wraca po latach z podkulonym ogonem bo ma 30tkę
poruchać porucham bo je lubię (inna sprawa że aktualna to bez makijażu wygląda tragicznie, kiedyś bez makijażu była śliczna) ale związki to ja chciałem kiedyś jak się do tego nadawałyście, teraz albo ustąpcie miejsca młodszym koleżankom albo się dostosujcie
z 30latkami to ja się będę spotykał jak będę miał 50 lat a nie 33, no szanujmy się
mógłbym być dobrym mężem, ojcem pewnie też ale jak nie chciały kiedyś to teraz nie dostaną
teraz jeżeli ma mi suszyć głowę związkiem i kupczyć tzipą to sobie wolę zwalić konia i oglądać Baki the grappler xD
Yujiro Hanma pokazał jak postępować z jap0nkami
i tak się dzieje życia cud w cuckolandzie gdzie nie podumali i endżoj 1,3 dziecka na polkę
poczekajcie aż instagramowe księżniczki i twarde tiktokerki będą miały rodzić, będzie dzietność 0,50 xDDD
#blackpill #p0lka #zwiazki #logikarozowychpaskow
i.....i - k0biety są niesamowicie głupie, im starsze tym głupsze 
ehh moja dawna stu...
  • 6
poczekajcie aż instagramowe księżniczki i twarde tiktokerki będą miały rodzić, będzie dzietność 0,50 xDDD


@imigracja_do_azji: jeśli chodzi o wiek emerytalny... to tłumaczenie władz jest takie:
"bo kobiety rodzą dzieci i takie są oczekiwania społeczne" XD nie pamiętam, który polityk to powiedział, ale jebłem jak to usłyszałem.

Krótko mówiąc p0lki tak se życzą, a kukoldy jak zwykle tańczą tak, jak p0lka zagra. Matriarchalny Cuckoland - żyj, pracuj i umieraj za p0lkę, ona
@imigracja_do_azji: Yujiro był ostatecznie wspaniałym ojcem. Jakim cudem ?
1. Postawił synowi poprzeczkę własnym przykładem, cholernie wysoko, ale tak żeby ciągle mógł ją osiągnąć.
2. Zostawił go matce, żeby dowiedział się jakie są k0biety.
3. Kiedy matka chciała udawać troskę wiadomo co z nią zrobił.
4. Okazuje synowi szacunek kiedy temu faktycznie coś się udaje, ale nie drwi z jego słabości,popycha go (może brutalnie, ale jednak) do bycia lepszym.

No i
@vympayer: emi pokazała jakie są jap0lki, dla jednorazowego rozłożenia nóg dla gigachada była gotowa poświęcić syna. Dopiero gdy wyszło że #!$%@?ła oraz nie spełniła oczekiwań Yujiro i gigaczada nie będzie zaczęła grać "dobrą matkę". Ale Yujiro zajął się jap0lką żeby dalej nie psuła syna i żeby dorósł i zmężniał. Szkoda tylko że Baki to taka ciota no ale w połowie ma geny matki #!$%@?. Dosłownie, bo tam były chyba na początku