Wpis z mikrobloga

@falden: Niby sam tak powiedział, ale nie chce mi się w to wierzyć. Zobacz sobie powtórki - on broni karnego, po czym widzi biegnącą ku niemu drużynę, ławkę rezerwowych, trenera, słyszy wrzawę kibiców. Nawet gdyby na początku nie podumał że właśnie wybronił najważniejszego karnego w karierze to połapałby się w milisekundę co się właśnie stało, on jednak jak totalny szef nic sobie z tego nie robi.
  • Odpowiedz
Ten wywiad jest pełen smaczków: Dostałem trzy szanse, z Andorą (3:0) miałem asystę. Można powiedzieć: "co to za rywal", ale przecież się z nimi męczyliśmy. Ja wiem - nie rozegrałem jakichś znakomitych meczów, ale zapisałem mały plusik przy nazwisku. Przyjechałem na zgrupowanie tydzień wcześniej niż wszyscy, pokazałem, że bardzo mi zależy.[…] Nie dałem selekcjonerowi argumentów piłkarskich , choć wiele razy na dużych turniejach dobrze radzili sobie zawodnicy, którz
  • Odpowiedz
Niby sam tak powiedział, ale nie chce mi się w to wierzyć. Zobacz sobie powtórki - on broni karnego, po czym widzi biegnącą ku niemu drużynę, ławkę rezerwowych, trenera, słyszy wrzawę kibiców. Nawet gdyby na początku nie podumał że właśnie wybronił najważniejszego karnego w karierze to połapałby się w milisekundę co się właśnie stało, on jednak jak totalny szef nic sobie z tego nie robi.


@Ucho1899: Widziałem powtórki i to
  • Odpowiedz
i Pogoń płaci temu czubowi 166 tys miesięcznie. Przecież to jest kryminał. Ta kasa nigdy im się nie zwróci, a patrząc na choćby takiego Poldiego to pewnie Grosik też będzie więcej się leczył niż grał.
  • Odpowiedz