Wpis z mikrobloga

Poznałem dziewczynę 27 latka lecz na zywo w sklepie i muszę wam napisać, że jest lepsza pod każdym względem niż te z Tindera/Badoo a ma mniejsze wymagania jak to możliwe? Z wyglądu 8/10 zgrabna interesuje się psychologią jest rodzinna lubi zwierzęta + chodzi na siłownie.

Wiecie co mi napisała? Ze bardzo ja zaskoczyło, że jestem taki otwarty i odważny, bo inni faceci rzucali jakieś głupie teksty lub komplementy, a najlepiej powiedzieć konkretnie i wyróżnić się.Jeśli nie macie powodzenia na Tinderze/Badoo to polecam pochodzić po sklepach/galerii, a bym zapomniał odkad zapisałem się na siłownie to wtedy to było wiec jednak warto było pójść na silke.

Ps. Jak to możliwe, że jakieś grubaski 5/10 z Tindera maja większe wymagania niż różowe 8:10 nie mające Tindera ?

#przegryw #rozowepaski #tinder #badoo #zwiazki #podrywajzwykopem #podryw #uwodzenie
  • 50
  • Odpowiedz
Żadna normalna, szanująca się i zdrowa psychicznie nie siedzi na tinderze.


@TypicznyMaciek: No patrz, a ja poznałem już dużo dziewczyn z tindera i każda jedna była dużo mądrzejsza niż incele z wykopu którzy biją kuca do chińskich bajek ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@fastmotion: Nie wrzucamy wszystkich do jednego worka, bo na pewno na Tinderze są też Ok dziewczyny sam poznałem kilka ale ogólnie chodziło mi, że na żywo łatwiej bo możemy więcej zdziałać.Na żywo kobieta prędzej nam zaufa niż przez internet, a jak zrobimy pierwsze wrażenie to się z nami umówi.

Tinder służy tylko do umówienia spotkani a poznawanie się to tylko Real.

Tez ważna kwestia na Tinderze różowe często mnie skreślały za jakiś jeden tekst myśle, że na żywo by to prędzej wybaczyły a w internecie mają
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc: Weź pod uwagę, że nie wszystkie związki trwają wiecznie albo są rozwody wiec jak najbadziej dużo kobiet da się zagadać ale prędzej w sklepie/ siłowni niż na ulicy, bo tam mogą się faktycznie spieszyć.
  • Odpowiedz
Singielka lat 27 lubi zwierzęta pewnie jest zagorzałą fanką kotów do tego interesuje się psychologią i rzekomo jest 8/10 co pewnie jest grubo przeszacowane z twojej strony. Tutaj bym bardzo uważał bo kobitka jest łagodnie mówiąc niepewna. Pewnie ma bogatą przeszłość seksualną co za tym idzie przebieg jak w starym jelczu. Sprawa śmierdzi na odległość. Chłopcze uważaj
  • Odpowiedz