Wpis z mikrobloga

@Zgrywajac_twardziela:

"nie musisz przy mnie zgrywać twardziela"


xD Kiedyś hejtowałem się z jakimś typem przez neta, najeżdżałem mu na starych i w ogóle, nagle podał mój adres zamieszkania, imię i nazwisko, kod pocztowy. Okazało się, że brat sobie ze mnie jaja robił. Ale też się zestresowałem, pewnie nawet bardziej niż Ty xD

Mirko to jest takie miejsce w którym raczej postuje się rzeczy których nie chciałoby się pokazywać osobom innym niż
  • Odpowiedz
@RiverStar:

xD Kiedyś hejtowałem się z jakimś typem przez neta, najeżdżałem mu na starych i w ogóle, nagle podał mój adres zamieszkania, imię i nazwisko, kod pocztowy. Okazało się, że brat sobie ze mnie jaja robił. Ale też się zestresowałem, pewnie nawet bardziej niż Ty xD

Kiedyś z kumplem z klasy cisnęliśmy przez gadu-gadu #staredziadycontent kolegę który siedział kilka biurek dalej, i zrobiliśmy mu podobny mindfuck, cisnęliśmy mu jego nielubianą ksywką,
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Kiedyś z kumplem z klasy cisnęliśmy przez gadu-gadu #staredziadycontent


Jakie staredziadycontent? xD Do dzisiaj korzystam z gg, od lat mam ten sam numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No ja mam na myśli różową, bo ona i tak zna mnie na wylot, więc nie zszokują jej moje wypowiedzi tutaj xD


Nom takie wyjątki to rozumiem, jeszcze mój brat wujeczny wie prawie wszystko o mnie więc tam #!$%@?.
  • Odpowiedz
@RiverStar:

Jakie staredziadycontent? xD Do dzisiaj korzystam z gg, od lat mam ten sam numer ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No nikt już z tego nie korzysta xD

Nom takie wyjątki to rozumiem, jeszcze mój brat wujeczny wie prawie wszystko o mnie więc tam #!$%@?. Ale jakby zobaczyła to moja matka to jprdl xD

Co to jest kuźwa brat wujeczny? xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

No nikt już z tego nie korzysta xD


Ja korzystam! Ty... Ty łobuzie z bożej łaski, co do czego przyjdzie to nogi z waty xD

Co to jest kuźwa brat wujeczny?


Nom... Syn brata mojego ojca xD Nie wiem czy tak się to mówi, nie znam się. Dlatego zazwyczaj skracam to do brat i tyle :D
  • Odpowiedz
@RiverStar:

Ja korzystam! Ty... Ty łobuzie z bożej łaski, co do czego przyjdzie to nogi z waty xD

Słyszałem że obecnie to tylko jakieś creepy z tego korzystają, a normalnych userów wywiało xD

Nom... Syn brata mojego ojca xD Nie wiem czy tak się to mówi, nie znam się. Dlatego zazwyczaj skracam to do brat i tyle :D

A to nie jest czasem po prostu kuzyn? xD
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela:

Słyszałem że obecnie to tylko jakieś creepy z tego korzystają


Ja Ci dam creepy. Korzystam z tego ja, brat (czy tam kuzyn jak wolisz xd) i kumpel :D I mamy konferencję zwaną "Różowe puszyste jednorożce tańczące na tęczy" Więc jak widzisz to jest normalne i wcale nie creepy! xD

A to nie jest czasem po prostu kuzyn?


Whatever :D

A Ty korzystasz z czegoś poza wypokiem? Bo wątpię żebyś miał
  • Odpowiedz
@RiverStar:

Ja Ci dam creepy. Korzystam z tego ja, brat (czy tam kuzyn jak wolisz xd) i kumpel :D I mamy konferencję zwaną "Różowe puszyste jednorożce tańczące na tęczy" Więc jak widzisz to jest normalne i wcale nie creepy! xD

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A Ty korzystasz z czegoś poza wypokiem? Bo wątpię żebyś miał fejsa :D

Nie odpowiem na to pytanie, @LRF1000W tylko czeka by nazwać
  • Odpowiedz