Wpis z mikrobloga

@PiccoloGrande: mnie bardziej bawią ci co płakali, że policja jest zła, nie legitymuje się, że jakieś prawa xd gdy to samo robią służby w innej sprawie to już jest fajnie, zachęcają jeszcze żeby #!$%@?ć dziennikarzy xd dzbany bez godności
  • Odpowiedz
@PiccoloGrande: Ja tak trochę kisnę z takich ignorantów jak Ty. Tradycja pustego talerza wywodzi się z czasów pogańskich, a sam talerz nie był przeznaczony dla somalijskich imigrantów tylko dla przodków, którzy odeszli (zmarli). To była pociecha dla ludzi, którzy nie bardzo potrafili się z tym faktem pogodzić. W czasach bliższych talerz pozostawiano dla "sybiraków" lub później wszelkiej maści ludzi internowanych. Wciąż jednak chodzi o ludzi bliskich.
  • Odpowiedz
@niktnicniewie taaaak, każde dziecko jest uczone, ze talerzyk zostawiamy dla sybirakow wcale nie dla POTRZEBUJĄCYCH, przypadkowych potrzebujących. Jeżeli ktoś jest ignorantem to chyba ty, ponieważ nie dostrzegasz jak ludzie powszechnie traktują talerzyk przy stole.
  • Odpowiedz
@niktnicniewie no nie widziałem sybiraka to ty ich włączyłes do dyskusji to po pierwsze. A skąd mam wiedzieć czy lokalny bezdomny to nie przepraszam uciekający przed wymiarem sprawiedliwości bandyta? To, że mówi po polsku i ma jasną cerę to znaczy od razu że jest ok? Polskie więzienia stoją puste? "Element z drugiego końca świata" spokojniej z tą dehumanizacją.
  • Odpowiedz
jako agnostyk zadziwia mnie że ktoś serio jest jak postać z mema.


@Usmiech_Niebios: A co w tym dziwnego? Politycy prawicowi i ich miniony nagminnie wycierają sobie mordę chrześcijaństwem. To że należy pomagać biednym i uciśnionym jest tak podstawową doktryną chrześcijańską że częściej jest już dyskutowane zniesienie nakazu koszerności, zatem rzucamy takiemu politykowi ten fakt.

Ma on dwie opcje:
Po pierwsze może zachować swoją chrześcijańską moralność i się z nami zgodzić.
Po
  • Odpowiedz
Tradycja pustego talerza wywodzi się z czasów pogańskich, a sam talerz nie był przeznaczony dla somalijskich imigrantów tylko dla przodków, którzy odeszli (zmarli).

@niktnicniewie: A katolicy jakoś spowiadają się z tej wiary w zabobony (pierwsze przykazanie), czy karnie stoją w kolejce do komunii?
  • Odpowiedz
zatem rzucamy takiemu politykowi ten fakt.


@KaloszSzatana: fakt jest taki że uchodźcą się jest do pierwszego bezpiecznego kraju. Jezus nie mówił też czasem cesarzowi co cesarskie? Twarde prawo ale prawo.
Naturalnie można wypominać chrześcijanom że nie jeżdżą na misje, ale patrząc po sylwestrze w Kolonii to tak naprawdę we własną stopę się strzela przyjmując nielegalnych. A co do małżeństw homoseksualnych to państwo nie udziela zniżek za prawdziwą miłość (takoż ich nie
  • Odpowiedz
Jezus nie mówił też czasem cesarzowi co cesarskie?


@Usmiech_Niebios: No tam głównie chodziło o wyjście z sytuacji "szyszka w dupie". Faryzeusze zapytali się go czy Żydzi powinni płacić podatki Rzymowi i była to pułapka. Gdyby powiedział że tak, to ogłosiliby go kolaborantem, a gdyby powiedział że nie to jeszcze lepiej bo doniesliby Rzymianom że jest buntownikiem i zostałby stracony. Ten fragment to głównie mądry unik i zachęta do posłuszeństwa wobec władzy,
  • Odpowiedz