Wpis z mikrobloga

Czy ktoś ma może doświadczenie w dziedzinie transportu czy nawet spedycji ale w wariancie posiadania busa do przewozu towarów?

Mam kilka pytań:

- Czy jest sens zatrudniać kierowcę, czy tylko wchodzi opcja prowadzenia biznesu w 100% samemu?

- Jak ogarniacie kwestie organizacyjne. Jak dojść do klientów, czy korzystać z usług jakiegoś spedytora, może clicktrans który ostatnio dość prężnie funkcjonuje?

- Bus używany czy nowy? W drugim przypadku na korzyść przemawia napewno jakaś gwarancja. Myśle że full AC to konieczność.

- w jakiej formie prowadzić działalność. Niestety w tej dziedzinie jestem całkowicie ciemny czy JDG czy może całkiem coś innego?

Z chęcią zapoznam się z jakimiś celnymi uwagami, może jakieś źródła edukacyjne w tym temacie? Wydaje mi się że transport się rozwija i celowanie w taką dziedzinę może być dobrym wyborem.

#firma #transport #busiarze #spedycja #dzialalnoscgospodarcza
  • 7
Wydaje mi się że transport się rozwija i celowanie w taką dziedzinę może być dobrym wyborem.


@pooszkin:
i tak samo myśli setka ludzi, którzy myślą że kupią busa używanego (xDDD) albo jedną sztukę nówki i zawojują rynek

mam propozycję: zatrudnij się jako kiero na busa, polataj, zobacz, pomyśl
potem możesz pójść w temat: wsadzę busa pod spedycję z gwarantowaną ilością kilometrów i zobaczysz jak to żre