Wpis z mikrobloga

@Gaku745 super ale w tamtych czasach był nieco inny ustrój i czasy, 1.8mld to wynik z kilkuset lata tymczasem komunizmu #!$%@?ł miliony w kilka lat, kapitalizm już nie zabija a komuchy dalej strzelają do swoich obywateli i skazują ich na śmierć głodową.
kapitalizm już nie zabija a komuchy dalej strzelają do swoich obywateli i skazują ich na śmierć głodową.


@Kaker: Zaniedbania kapitalizm zabija rocznie 10 milionów.

A komunizm gdzie zabija? Komunizm upadł na prawie całym świecie.
@Gaku745 zabija wszedzie gdzie jest i gdzie są jego pochodne ideologię, ogólnie w krajach antykapitalistycznych panuje terror.

Zaniedbania kapitalizm zabija rocznie 10 milionów.

Nie jwstes w stanie tego udowodnić a za śmiercią za którą stali antykapitaliści stoją dowody historyczne i opracowania.
@Gaku745 na tych stronach nie ma żadnych opracowań ani badań nad problemem głodu, nie ma tam mowy o tym kto konkretnie stoi za klęska głodu, ja opieram się na konkretnych (kto,kiedy,ile) a ty na ogólnikach.
@Kaker: Nie opierasz się na żadnych konkretach, tylko wrzucasz ludziom linki do wikipedii i każesz im samemu szukać, nie widziałem cię jeszcze nigdy żebyś napisał kiedykolwiek jakiekolwiek konkretne badania i opracowania.
@Gaku745 przecież na wikipedii masz źródła o czym mówiłem, do tego wrzuciłem też ogólne pojęcia, które zna każdy kto kiedykolwiek miał podręcznik do historii w ręce w szkole.
@Kaker: Bo gdybyś je czytał, to byś napisał jakieś konkrety, zamiast "ja opieram się na konkretnych", "stoją dowody historyczne i opracowania", "ja opieram się na samych historycznych z których jasno wynika ile Chiny i ZSRR", w innych tematach robisz to samo, zawsze mówisz że masz dane, masz opracowania, masz dowody, a potem nigdy nie piszesz kto je zebrał, kto je opisał, z jakiego źródła je bierzesz (bo mały tip - opracowania