Wpis z mikrobloga

Pomijając propagandę TVNu odnośnie migrantów, z którą ciężko się zgodzić to mimo wszystko ta tabliczka powinna być dla nas wszystkich niepokojąca, bo żołnierze na służbie powinni być apolityczni, nie wiem, czy to jest prawdziwe zdjęcie czy fejk, ale takie coś nie powinno mieć miejsca.
#polityka #neuropa #bekazpisu #imigranci #bialorus
Kielek96 - Pomijając propagandę TVNu odnośnie migrantów, z którą ciężko się zgodzić t...

źródło: comment_1629713040NhRotUWrhMk67F9QfAYGOX.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Azaajaszz: No popatrz jednak ludzie chcą rozmawiać a nie kisić się w swoim kręgu

@Kielek96: biorąc pod uwagę to co robi opozycja i TVN moim zdaniem to jest zasadne. Można mieć różne zdanie na wiele tematów ale obrażanie i atakowanie ludzi którzy narażają swoje życie dla obrony ojczyzny to skur… i nie dziwi mnie to, że oni pokazują co o tym myślą. (Zakładając że to niw jest ustawka
  • Odpowiedz
Biorąc pod uwagę to co robi opozycja i TVN moim zdaniem to jest zasadne. Można mieć różne zdanie na wiele tematów ale obrażanie i atakowanie ludzi którzy narażają swoje życie dla obrony ojczyzny to skur… i nie dziwi mnie to, że oni pokazują co o tym myślą. (Zakładając że to niw jest ustawka jakiś paramilitarnych bojówek liberalnych żeby podgrzać atmosferę u miłośników opozycji)


@Singularity00: TVN przeprosiło za te skandaliczne słowa
  • Odpowiedz
@Kielek96: Ale problem jest nie tylko w tych konkretnych słowach a w całokształcie ich przekazu jaki podają w temacie nielegalnej migracji i obrony granic - Regularnie szczują na wszystkich którzy są przeciwni nielegalnym migrantom, na tych którzy bronią porządku prawnego.
  • Odpowiedz