Wpis z mikrobloga

@xSamBx: zaoszczędziłem 10 dolarów na wysyłce kurierem i zamiast paczka iść 5 dni to już idzie ponad 50 ( ͡° ʖ̯ ͡°) nigdy więcej poczty polskiej
@xSamBx: Jaka wartość twojej paczki, jak w przedziale 150-1000 € to musisz to wypełnić. Nigdzie nie ma o tym słowa, a podobno w lipcu wprowadzili taki wymóg.
@xSamBx @DirtyS: Moja to coś około 100€. Kontaktowałem się z pocztą w tej sprawie i nikt nawet słowem nie napomknął, by coś takiego robić, tylko ciągle jedna i ta sama śpiewka: "przekazaliśmy do KAS i oczekuje na decyzję". Jakiś absurd, ale i nauczka na przyszłość - wystrzegać się usług narodowych przewoźników (bo przekażą paczkę poczcie), jak ognia.

I teraz w sumie nie wiem co robić. Jedyne, co mi pozostaje, to czekać
@DirtyS byłem dzisiaj to wypełnić bo paczka z UK siedzi w Warszawie od 3 sierpnia i nawet info nie przyszło co z nią. Placówka w Krakowie podchodzę powiedziałem co i jak a babka patrzy się na mnie jak na kosmitę xD powiedziałem jaki tytuł pisma więc dzięki za zdjęcie xD pogrzebała pogrzebała znalazła co i jak i po dłuższej chwili było wszystko ogarnięte. Jako pierwszy w placówce to załatwiałem i same nie