Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DirtyS: #!$%@? to też im trzeba zeskanować i wysłać? W sensie to pełnomocnictwo? Bo dostałem maila o treści "A pełnomocnictwo? Ewentualnie proszę odprawić przez agencję celną."? Ja już nie kumam tego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DirtyS: zrobiłem to samo tydzień temu bo doczytałem wątek tutaj że jakieś pełnomocnictwo potrzebne. Teraz dostałem maila jak wyżej. Niezły chyba tam #!$%@? mają. Kiedyś jak urząd celny przysyłał to mail mial specjalny +indentyfikator. Jak oni tu się łapią w takiej ilości maili skoro wszyscy ślą na jedne adres... Nie wiem. Też mam paczkę z USA i leżała czekała na swoją kolej od 19 lipca. Taki ostatni status był WER
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DirtyS: paczkę dziś w końcu otrzymałem :) Ale też sposób rozliczania tego jest jakiś bekowy. Żeby odebrać paczkę wpada kurier i każe zapłacić hajs - nie masz w gruncie rzeczy pojęcia ile, bo nikt o tym nie informuje. Ale weź i wytrzaśnij nagle 1000 zł. Bo tyle właśnie musiałem zapłacić dodatkowo. To jest jakiś dramat kwestia organizacji tego... Pomijam już wysokości tych wszystkich "opłat". Ale no cóż... żyjesz to płać
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Demoman: tak miałem list. Wysłałem im na email podany w tym liście informacje odnośnie paczki ale zanim się ktokolwiek odezwał to z 2-3 tyg minęło. Także procesowanie jest wolne
  • Odpowiedz