Wpis z mikrobloga

@u8t3io3p: Szybki risercz - najem podnosnika na 1 dobę to koszt do 250 zł (te z nakwiększym koszem), jak wejdą na niego 4 osoby to wychodzi 63 zł/osoba. Dalej trzeba sobie już policzyć czy sie opłaca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@graf_zero: Dla mnie nie, jestem infoanarchistą. Zgodnie z prawem nie wiem, bo nie jestem prawnikiem. Natomiast korzystanie z pirackich źródeł to korzystanie z pirackich źródeł niezależnie czy masz pirackiego Adobe, Windowsa, 10TB filmów czy oglądasz mecz na który nie kupiłeś biletów.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tibor jak by dosłownie stosować np: podatki, obowiązki i obciążenia wedle tego zdjęcia to klasa średnia i mali i średni przedsiębiorcy powinni być zostawieni w spokoju a nierobami obciążone korporacje, (Google, FB,)które nie płacą podatków lub płacą tyle ile chcą np (Google)
  • Odpowiedz
@Tibor: equity aka equality of outcome (równość wyników) na poziomie systemowym to jest utopia i skrajność, jeśli ktoś to pochwala to powinien być automatycznie klasyfikowany jako niebezpieczny i usunięty z debaty, analogicznie jak w sytuacji gdy ktoś po drugiej strony barykady zaczyna pochwalać pomysły jak np. segregacja rasowa
  • Odpowiedz