Wpis z mikrobloga

'Historia Polski to historia ludzi, którzy walczyli o prawa słabszych i teraz trzeba wrócić do tych tradycji' - #!$%@? Frasyniuk.

A ja mam tylko jedno pytanie do niego i ludzi podzielających jego zdanie?

PO CO?

Proszę mi podać jeden moment z historii kiedy białorycerzenie i staranie się być moralnym i empatycznym wyszło nam na dobre, zamiast kierowania się logiką i interesem narodowym?

Ratujemy Austrię przed Turkami? Sto lat później rozbiór ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tolerujemy Pruskich protestantów zamiast ich wytępić? Sto lat później nóż w plecy i całe Pomorze poddane Szwedom ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przyjmujemy biednych, wygnanych z ziemi świętej Rycerzy Najświętszej Maryii panny domu Niemieckiego? #!$%@?ą nam Pomorze i budują germańsko-kościelne państwo kolonialne, z którym musiemy się bić przez następne 200 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedyne co mi przychodzi na myśl to hipotetyczny benefit ekonomiczny, który wziął się z przyjęcia Żydostwa, które w późnym wieku 19 i 20 i tak odbiło nam się czkawką, gdy ich potomkowie stworzyli ogromną społeczność bałkanizującą kraj, izolującą się od reszty społeczeństwa, budującą hierarchię opartą na pochodzeniu etnicznym (wasze ulice nasze kamiennice) i służące w dużej mierze jako piąta kolumna, dla bolszewików.

Proszę mi pokazać jeden przykład, w którym nasza empatia wyszła nam na dobrze i w żadnym stopniu nie odbiła nam się czkawką. I mam na myśli przykład o dużej socjo-ekonomicznej skali, bo z tak owym się teraz mierzymy, a nie Ahmed z Iraku założył Relax Kebab.

Bo jeśli nie macie żadnego to wy wszyscy pokroju Frasyniuka jesteście tylko i wyłącznie egocentrycznymi debilami, którzy są gotowi zjeść gówno i zmusić pół kraju by jedli gówno tylko po to, żeby poczuć się dobrze z wyborami życiowymi, dostać mały zastrzyk dopaminy z tego, że macie 'wyższość moralną' i wasze miękkie serduszka i cipki pozwolą wam spać w nocy.

I jeśli tak faktycznie jest to zamknijcie mordę i dajcie normalnym, racjonalnym ludziom podjąć decyzje i działania działające na ich korzyść, a sami napijcie się meliski i włączcie Netflixa to może myśl, że Ahmed z Jordanii nie będzie mógł sobie kupić dwóch Iphonów rocznie jak wy, nie będzie was tak przerażała ( ͡ ͜ʖ ͡)

#afganistan #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #uchodzcy
Pobierz RzutKamieniem - 'Historia Polski to historia ludzi, którzy walczyli o prawa słabszych...
źródło: comment_1629679114IgM5J2PzOF75j1SwtIXm8D.jpg
  • 13
@RzutKamieniem: Trudno się nie zgodzić - Polska Chrystusem narodów ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wychodziliśmy na tym zawsze tak samo. To chyba pierwszy raz w historii kiedy jesteśmy pragmatyczni. Szkoda że tylko w tym temacie który rządzącym pasuje.