Wpis z mikrobloga

@HonyszkeKojok nie tylko Tobie. Mi też szkoda przede wszystkim pod kątem kibicowania. No i jak już tu ktoś na tagu pisał - trochę zostali #!$%@? chociażby w meczu z Włókniarzem. Ale fakt faktem - jechali takie same gówno jak GKM. Biorąc pod uwagę tylko ten sezon powinni spaść razem z GKMem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@HonyszkeKojok:
jakby patrzeć na widowiskowość meczy to w ekstralidze nie powinno być Gorzowa, no ale liczy się wynik, myszy są same sobie winne, przy tej drużynie na papierze mieli szanse nawet od biedy 6 miejsce, na pewno gołębie od nich mocniejsze nie były
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sindram: te trzy mecze po 44:46 ich zabiły, sfrajerzyli mocno. Ale fakt, Gorzowa jakoś mniej byłoby mi żal, mimo wszystko uważam że obecnie do eligi najmniej pasuje właśnie Grudziądz. Chętnie zobaczyłbym za nich choćby Krosno czy Ostrów jako powiew świeżości jak ten z Lublinem.
@HonyszkeKojok: z jednej strony mi szkoda, szkoda bo derby, bo zawsze to co najmniej dwa "finaly" w sezonie więcej (derby = finał, chodzi mi o emocje jakie wywołują), a z drugiej, czemu Grudziąc winien? że był mniej choojowy? Miejsc w tabeli nie rozdaje się za ilość kibiców na stadionach, za skład, za ilość wygenerowanych przychodów, za ładny stadion. Ale za punkty wywalczone na torze. A tych Grudziąc miał więcej, koniec tematu