Wpis z mikrobloga

Jadę sobie właśnie pociągiem ze znajomymi z miejsca A do miejsca B. Przychodzimy do swojego przedziału a Tu wesoła rodzinka zajmuje nasze miejsca. Oczywiście na wstępie propozycja z ich „Wy usiądziecie tutaj, a my tutaj”. Odmówiłem i od razu awantura, że oni z dziećmi a my każemy im się przesiadać. Co się okazało? Bilety mieli ale bez wykupionych miejscówek. Mamy 2021 rok a ludzie nadal nie potrafią zarezerwować sobie miejsca. Tym bardziej, że jadą z małymi dziećmi. Myślałem, że czasy jazdy na korytarzu się skończyły.

#pkp #tlk #podroze
  • 2
  • Odpowiedz
@Saulpaco: zdecydowana większość czy to studentów czy zwłaszcza teraz rodzinek na wyjazd wakacyjny mogłaby kupić spokojnie z 2-3 tygodniowym wyprzedzeniem bilety bo i tak wyjazd jest zaplanowany co do dnia, ale nieeeee to trzeba na spokojnie i zazwyczaj kończy się zakupem na dzień przed lub w dniu wyjazdu, a w takim przypadku to już pozostaje tylko siedzenie na dupie przy kiblu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Saulpaco: @Andczej: to to tam ch*j. Piątek wieczór, nocna rzeźnia TLK nad morze, pociąg cały sprzedany, brak miejsc gdziekolwiek, tylko stojące. Przychodzi mi rodzinka i mówi tatuś POPROSIMY DLA NAS BILETY DO JASTARNI dla mamusi tatusia oraz trzech gówniaków. Miejsc brak, tylko stojące na korytarzu. Na co tatuś mówi:

NO ALE JAK TO PRZECIEŻ MAMY KARTY DUŻEJ RODZINY MAMY CHYBA PIERWSZEŃSTWO

A z krótkiej rozmowy wyszło że pobyt
  • Odpowiedz