Wpis z mikrobloga

Pamiętacie historię @d3x tutaj był wykop

Chłopak ciągle walczy i na razie o ile się nie mylę 5 wrzesnia kolejna rozprawa. Być może o wszystko.
Czytałem komentarze na wykopie i jak to u nas zdania podzielone na jego temat. Część jak to wykopki jechała po nim, ale też była część, która wsparła dobrym słowem. Może warto ponowić wsparcie, czasem to nic nie kosztuje.

@d3x zna #wychodzimyzprzegrywu przeszedł cała drogę z #przegryw do #wygryw ale teraz zaś może wrócić. Oczywiście nie jesteśmy w stanie mu pomóc ale czasem dobre słowo wystarczy.

Ja trochę dla #heheszki trochę dla wsparcia, trochę dla odgrzanie kotleta popełniłem dla niego rymowankę:

Dzisiaj wierszyk jest dla niego,
Kumpla mego świeżutkiego.
Mowa tutaj jest o @d3x ie
Niezłym gościu tu mi wierzcie
Jest to typ nie byle jaki,
Kiedyś już uniknął pąki.
Ale zacznę tu od przodu,
Błędy robił już za młodu.
Gdy bagiety są na chacie,
Nic nie zrobisz już mój bracie,
Kuratorka też nie dobra,
Ciągła caly czas go do dna.
Wtedy pewnie byś powiedział,
Jestem przegryw będę siedział,
Lecz nas @d3x nie jest z tych
Do Irlandii szybko czmychł.
Tam zrozumal czym jest życie,
Znalazł pracę należycie.
Zmienił się i wydoroślał,
Lecz list z polski ktoś mu posłał.
Się demony odezwały,
I do paki wsadzić chciały.
Trzymam kciuki kumplu mój,
Nie poddawaj się idź w bój,
Ja tu wierzę, będzie git
I do życia wrócisz w mik.

#borodowapoezja #poezja #poetyckigownowpis #gownowpis #prawo
  • 2
  • Odpowiedz
@Rambiiiiz: w wielkim skrócie za młodu @d3x wynajmował lokal za fajki. W tym lokalu mieszkało więcej osób no raz wpadła policja po kogoś innego a przy okazji zgarnęli jego kompa i płyty. Było to 15 lat temu. Na kompie i płytkach sporo nielegalnego softu, dodatkowo gdzieś tam się przewinęło 0,23grama dragów. Najpierw zawiasy, ale d3x wyjechał do Irlandii zaczął nowe życie w IT dodatkowo robi muzę. No ale teraz
  • Odpowiedz