Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś szukał takiego ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elektryczny ekran projekcyjny 100" Fengmi
Polecam, sprawdza się znakomicie
Tylko 99,99$ (ok 399zł) z Europy

Link do zakupu z Czech mogę podać na priv ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#recenzja
100 cali, 100 dolarów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ekran Fengmi zamówiłem z Banggood z czeskiego magazynu, dotarł kurierem DPD w 3 dni. Ekran produkcji znanej marki Fengmi (robią też świetne projektory), bardzo dobrej jakości.

Potrzebowałem takiego ekranu, ponieważ nie mam na wprost kanapy dużej ściany do wyświetlania.
Ekran ma 100 cali, to dużo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Telewizor ma 55". Ekran jest elektryczny. Można nim sterować (rozsuwać) bezprzewodowym pilotem (lub przyciskami na kablu) co jest bardzo wygodne. Zaczepy umożliwiaj zawieszenie go na suficie lub na ścianie - u mnie wisi na ścianie. Ekran jest gladziutki, gruby. Obraz na takim ekranie jest świetny, dużo lepszy niż na ścianie. Obejrzałem na nim całe Euro2020, teraz niektóre dyscypliny igrzysk, wiele filmów. Warto zainwestować w taki ekran dla poprawy jakości obrazu. W połączeniu z moim projektorem BlitzWolf fullHD mamy prawdziwe kino w domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Polecam ten ekran Fengmi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zakupyzchin #chinskiecuda #recenzja

#chinskierecenzje #fengmi #ekran #projektor #sebeksspoleca
#banggood #aliexpress

#banggood
sebekss - Jakby ktoś szukał takiego ekranu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Elektryczny ekran projekcyjny...
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebekss: widzę właśnie, że BlitzWolf ma przeróżne projektory ;) A czym się różnią te projektory? Czemu właściwie te i czy dobrze widoczny obraz rzucają? :)
@MisiekD: to praktycznie najlepsze projektory BlitzWolfa. Oba FullHD (1080p) i bardzo fajna jasność 6500lm, duze wejść, dwa głośniki. Obraz jest bardzo dobry. Maja tez korekcję obrazu keystone (ni emusisz ustawiac rzutnika na wprost, można wyregulowac obraz. Dodatkowo VP9 ma Androida, a VP10 nie ma. VP9 koszytuje ok 200$, VP10 ok 160$. Oba sa z dostawą z Czech.

Tu recenzje:
VP10
https://www.wykop.pl/wpis/59756251/krol-oplacalnosci-%CA%96-recenzja-rzutnika-blitzwolf-b/
VP9
https://www.wykop.pl/wpis/58917251/prawdziwe-kino-w-domu-%CA%96-recenzja-projektora-blitz/

Jakbyś chiał któryś kupić daj znac - wyślę