Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@astri: teraz jeszcze powstaje 5 liga i wychodzi z okręgówki tylko jedna i to w barażach. Ja nic nie miałem do ich klubu, samo weszło zawsze lubiłem, ale obrzydziła mnie ich taka pycha z tymi przejazdami autokarem po mieście itp.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@astri: właśnie w końcu nie wiem, trzeba sprawdzić na mzpn. 90 minut w tym sezonie też źle wskazywało do końca, bo nie było jasne ile drużyn spada przez reformy w wyższych ligach. Na pewno ma spaść pół ligi z obu grup 4 ligi
@astri: raczej awansują, Krzysiu renomą weszło zebrał mocną ekipę i mają 'wielkie' nazwiska jak na realia okręgówki. Same podejście do treningów, okresu przygotowawczego i innych spraw mocno się różni. Dodatkowo u siebie mają sztuczną murawę która sprzyja mocno ich zawodnikom bo są na pewno lepiej wyszkoleni technicznie przez swoją przeszłość niż rywale.
@polskiexiaomiwspodnicy: żartujesz prawda? Po tym jak kts jeździł autokarem pod stadionem Legii śpiewając "jedyny puchar w Warszawie" w sezonie gdy mistrzem był Piast, ktoś wciąż uważa, że KS jakoś pobłażliwie podchodzi do Legii? Ofc czepianie się Polonii w tej sytuacji jest śmieszne i bezpodstawne, a trolling Legii można uznać za w miarę zabawny, ale Stano od kiedy prezesem jest Mioduskim nie odpuściłby żadnej okazji do wyśmiania Legii.