Wpis z mikrobloga

@susyko: "nie szło mi jej poderwać w normalny sposób" - to jest twoim zdaniem normalny sposób? zaczynasz rozmowę od tego żeby wysłała Ci zdjęcia, dziewczyna ci nie odpisuje a ty po 3 dniach do niej dzwonisz? po czym po kilku miesiącach pytasz się co tam i znów po kilku dniach zaczynasz ją wyzywać od tłustych bab XD W dodatku po następnych dniach ją przepraszasz.

Jesteś w #!$%@?ę niestabilny emocjonalnie, nie wyżywaj
@susyko: Wystarczyłoby żebyś odzywał się do kogokolwiek w ten sposób z mojego grona. Co z tego że kobieta? człowiek jak każdy inny, zasługujący na taki sam szacunek. Chciałeś się popisać czy czego oczekiwałeś wrzucając tutaj zdjęcia rozmów? atencji szukasz? uznania wśród reszty skrzywionych ludzi tak jak ty?
@twojideal: Człowiek jak każdy inny na pewno nie dla Ciebie, ludzie twojego pokroju uważają kobiety za bardziej wartościowe XD Czego oczekiwałem? Pisząc takie komentarze do tej kobiety chciałem ją sprowokować do jakiejś ciekawej interakcji, a nie poderwać. Z tego względu, że jest ułomna i mogłaby mnie jakoś rozśmieszyć. Do żadnej kobiety, która wpadłaby mi w oko nie wypisywałbym w tak różnych ramach czasowych, na zmianę wypisywałem komplementy jak i wyzwiska, pomyślałem,
@susyko: skąd wy #!$%@? bierzecie takie #!$%@? rzeczy? Jakieś określanie ludzi po rodzajach kolorów pigułek XD Poczytałem kilka twoich wpisów i typie masz naprawdę problem, idź spróbować w końcu zjeść te swoje własne gówno. Zakompleksiony patyczek który nigdy nie był w związku będzie pouczać innych o relacjach damsko męskich, no dobre.
@twojideal czemu mam płakać? Do czarodzieja zostało mi ponad 12 lat. Ty jesteś w gorszej sytuacji. Widać, że jesteś starszy ode mnie i zostałeś wychowany w złych normach bez internetu. Przez co jesteś zamknięty na takie myślenie w stosunku do kobiet jakie Ci matka pokazała