Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Jprdl, ludzie mnie zadziwiają. Mamy do sprzedania wózek dziecięcy (podstawa, gondola, spacerówka + fotelik do samochodu - każdy element można wpiąć w podstawę), za naprawdę małą kwotę. 2 dni temu gdzieś na fb pojawił się post, że rodzina w potrzebie przyjmie wózek. Szybka decyzja - spoko wspomożemy, nie zbiedniejemy, a komuś się przyda. To nie był post bezpośrednio od tej rodziny, tylko ktoś napisał w imieniu tej rodziny. Dzisiaj informacja - nie chcą, bo taki wózek się nie podoba. Jedno wielkie #!$%@? MAĆ (°° Albo jesteś w potrzebie i korzystasz z pomocy albo wydziwiasz.
#zalesie
Gdyby ktoś może chciał to mogę podać linki do olx - odbiór raczej osobisty - Kórnik i okolice. Jest jeszcze taki bujak dla dziecka jakby ktoś chciał.
#rodzicielstwo #dzieci #sprzedam
  • 6
@Futerix wiesz, tragiczna sytuacja rzadko bierze się z niczego, pomijając ogromnego pecha to zwykle trzeba jej pomóc ( ͡º ͜ʖ͡º)

U mojej byłej w rodzinie był taki motyw że dziecko chciało psa. Mieszkają na wsi, pewnie kundla można od sąsiada wziąć, zwłaszcza że w domu bida. Ale kundel się nie podoba, musi być beagle ¯_(ツ)_/¯ Więc kupili beagla z jakiejś hodowli za 2500 (to było z 10