Wpis z mikrobloga

Odnoszę czasami wrażenie że kobiety po przejściach,jakiś złych doświadczeniach z facetami kierują swoje traumy w kierunku facetów którzy nie mają nic z tym wspólnego i są po prostu porządnymi ,normalnymi ludźmi.Dlaczego kobiety tak robią? Bo według ich mindsetu taki facet jest słaby i można na nim się wyżyć.Pozniej oczywiście ruchają się z dalej z toksycznymi bad boyami.
#blackpill #logikarozowychpaskow #redpill #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 9
@JediKnight: Masz rację, ale z tym się nie zgadzam

Dlaczego kobiety tak robią? Bo według ich mindsetu taki facet jest słaby i można na nim się wyżyć.

Słabi mężczyźni po prostu pozwalają sobie wejść na głowę. Na przykład i tu mówię z praktyki kobieta pisze mi, że potrzebuje czasu albo x bo ma złe doświadczenia z randkowaniem albo związkami. Słaby mężczyzna wchodzi tym samym w jej ramę i próbuje udowodnić jej,
@JediKnight: Zgoda w 100-procentach. Mam taką jedną co to się czasem na piwko wyskoczy coś #!$%@? o głupotach. Dziewczyna po przejściach, 30-stka goni a ona sama. Toksyczna w #!$%@?, ale kij tam
Jak się z nią spotykałem to praktycznie 3/4 spotkania to #!$%@? o jej byłych, co ona by im zrobiła, zemsty #!$%@? moda na sukces. #!$%@?łem ją raz o to, to się odęła na 3 miesiące. Potem powrót z podkulonym
@Pogrzebywacz:

Potrafią kokietować,uwodzić Cię dla zabawy a później przy znajomych będę chciały Cię ośmieszyć.Znam z autopsji.

@eshees:

Sam kiedyś próbowałem"ratować" pewna kobietę przed jej problemami.Nigdy nie próbujcie tego robić.Z mojego doświadczenia wynika że gdy kobieta staje się szalona,raczej już taka pozostanie.