Wpis z mikrobloga

W końcu po bardzo długim czasie rozpoczęłam swoją przygodę z #graffiti
W poście: https://www.wykop.pl/wpis/35525467/hej-graficiarze-jakbyscie-ocenili-wydajnosc-jednej/
pisałam, że chce się trochę pobawić w malowanie sprayem. Niestety jeden z Mirków nie doczekał się relacji :(

@LadyMartini miałaś rację :D mimo, że malowałam na zewnątrz, to w głowie zaczęło się kręcić :D
@bkwas prosiłeś, aby zawołać (wtedy jeszcze nie wiedziałam, że rozmawiam z Mirkiem od którego kupię później prezenty na święta :D)
@Nerax123 miałeś rację, na kolejny raz leci Montana ;D

Na zdjęciu najlepszy obraz z dziś. Wiem, wiem. Widzę co jest źle, ale i tak jest lepiej niż myślałam :D Fajna zabawa, całkiem przyjemne, można się wyżyć artystycznie. Jako że poczułam ten klimat to nie są moje ostatnie próby.

Także każdy kto to czyta - polecam robienie nowych rzeczy, nawet jak na starcie nie wychodzą w sposób godny mistrzów ;)

PS tak #rozowypasek a nie zakrywa twarzą zdjęcia.
PS2 tak, taguję na nocnej!
źródło: comment_1629583003ySxV3RoKKjiDWU3X6XwHH9.jpg
  • 8
@grey_m syto wyszło!

jako, że mam pamięć gąbki do mycia naczyń za cholerę nie pamietałem co tam plusowalem, ale podtrzymuję swoje słowa: Rób jak Cię bawi :)

Efekt super, nie wiem który to obraz ale wyszło naprawdę git.

Uważaj na toksyczność, serio. Dobra maska nie kosztuje dużo a jeśli to miałaby być zajawka na dłużej... Warto.
@bkwas: dlatego dorzuciłam link do wpisu, bo zdziwiłabym się, jakby ktoś pamiętał mój wpis :D

To 6 lub 7. Przede wszystkim dobra zabawa, a do tego widzę, że coś tam wychodzi, wiem co poprawić - więcej mi nie trzeba :D

A co do maski - oj tak. Myślę, że dorzucę ją do zestawu, bo rzeczywiście opary kopią.
@grey_m: oj matko w podstawówce w takie rzeczy się bawiłem, dobra maska tak jak kolega wyżej pisał bo toksyczne bardzo. Pamietam jak w komórce żeśmy się sprayami bawili albo w parku ludzie nawet czasem grosza rzucili i tak się żyło ja tej wsi ( ͡ ͜ʖ ͡) czasami trzeba być dokładnym ;P