Wpis z mikrobloga

@szczuro187: Ja zacząłem na trudnym i czułem się jak w jakimś gówno retardingu, prawie nic nie mogłem ubić, musiałem wykorzystać towarzysza do wybicia średnich mobów i tak pół gry, zalecam na początku łatwy/normalny a koło 20 lvl wrzucić na trudny.
  • Odpowiedz
@szczuro187: Tak jak @A_1_B_2_C_3 napisał, system walki jest średni i o ile nie chcesz wpaść w nerwicę to nie polecam grać pukawkami. Animacje, a dokładniej umiejscowienie postaci jest spieprzona. Nie jesteś w stanie nikogo trafić, bo przeciwnicy co rusz wpadają dosłownie w ciebie, a ty ich przestrzeliwujesz i hitboxy zanikają.
  • Odpowiedz
@szczuro187: grałem na trudnym i na początku gra jest dosyć wymagająca trzeba kombinować jak co ubić czasem wykorzystać plecak i wlecieć na dach czasem spamować kogoś granatami świetnie się bawiłem ogólnie na trudnym poziomie. W połowie gry gra zaczyna być bardzo prosta nawet na trudnym poziomie. Jeśli chcesz sobie pograć na lajciku to lepiej łatwy lub normalny, a trudny to już troche wyzwanie. W sumie ta gra jest trudna na początku
  • Odpowiedz