Wpis z mikrobloga

@Phyrexia: Mnie osobiście laski co chodzą bez stanika przynajmniej są szczere w swoim wyglądzie i swych wymiarach.
Natomiast Majka jest #!$%@?ęta psychicznie dla niej już za późno na psychiatrę ( ͡° ͜ʖ ͡°) wiem że sama masz dobrze przegrzane styki ale nie wpadaj w jeszcze większe bagno( ͡ ͜ʖ ͡).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Stanik natomiast powinien być wymagany tylko w miejscu, gdzie ważny jest strój formalny, dokładnie jak jest z innymi elementami garderoby

@OpresjaWsteczna: Dlaczego jakikolwiek element bielizny, który nie jest widoczny na być elementem i wymaganiem stroju formalnego?
  • Odpowiedz
@captyn: dlatego, że prześwitujące sutki są absolutnym brakiem smaku i kultury w ubiorze. Tyczy się to obu płci, stąd mężczyźni często muszą nosić koszulki pod koszulami, by ciało nie było widoczne, zaś kobiety są zobowiązane do noszenia staników.

Gdyby strój był zbudowany z elementów, które skutecznie zakrywają wszystkie części ciała, to wówczas stanik byłby zbędny
  • Odpowiedz
Nie oszukujmy sie. Tylko takie rozmiary jak te na zdjeciu chodza bez stanikow. Kazda co ma chociaz te C to wie i rozumie jak idiotycznie to wyglada jak jej wszystko podskakuje.
Te wszystkie <B po prosty nigdy nie mialy tego za czym by sie ogladali koledzy w szkole i lepiej zrobic fikolka i udawac ze mam to w dupie i bede chodzic bez stanika „bo wygodniej”.

Hehehehehe
  • Odpowiedz
@Phyrexia Jestem jak najbardziej za tym, aby każdy chodził ubrany jak chce. Ja mam w dupie oceny obcych ludzi, na których mi nie zależy. Nie czaje tego oburzenia, że laska idzie sobie bez stanika. Jak się komuś to nie podoba, to przeciez nie musi umawiać się z nią na randkę.
  • Odpowiedz
Tak naprawdę nienoszenie stanika wzmacnia mięśnie klatki piersiowej oraz piersi się uniosą (zostały na to przeprowadzone badania). Staniki rozleniwiają mięśnie i piersi po prostu obwisają, mimo że mają niby podparcie. No a to nie prawda.
  • Odpowiedz
@Phyrexia wolne cycki zawsze na propsie! Stare baby walić prądem. A tak na poważnie to w Polsce ludzie są posrani w kwestii oceniania jak kto wygląda. W cywilizowanych krajach mają #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Phyrexia pomijasz drobny fakt, ze w naszej kulturze biust jest czescia ciala silnie seksualizowana i jesli moja koleżanka siedzialaby obok mnie i mojego faceta bez stanika, to ja juz wiem jak by to na niego dzialalo i czułabym sie niezrecznie.
  • Odpowiedz
ale cos za cos, cycki nie beda do brzucha zwisac jak napisalem wyzej.


@Felixu: A co cię to obchodzi? To są ich cycki, nie twoje. Chcesz dostawać w zamian od kobiet porady jak masz dbać o swoje własne spasione ciało, co nie powinno ich tak samo nic obchodzić?
  • Odpowiedz
Tak naprawdę nienoszenie stanika wzmacnia mięśnie klatki piersiowej oraz piersi się uniosą (zostały na to przeprowadzone badania). Staniki rozleniwiają mięśnie i piersi po prostu obwisają, mimo że mają niby podparcie. No a to nie prawda.


Dokładnie tak. Nawet sama to zauważyłam, jak był lockdown i wróciłam do domu na wieś na 4 miesiące to częściej nie nosiłam stanika niż go nosiłam i piersi faktycznie były ładniejsze, bardziej uniesione. To że nienoszenie stanika
  • Odpowiedz
@Kraciacho: nie, tak naprawdę większość ludzi w Polsce ma #!$%@? na innych i żyje własnym życiem. Tylko takie motłochy jak wy robią problemy z dupy a potem się do tego brandzlujecie. Oczywiście obowiązkowym punktem jest demonizowanie Polski jak niby nie-cywilizowanego kraju XDDDD tak się składa że Polska jest krajem 1-go świata a wy jesteście zwykłymi szkodnikami które gloryfikują zachód XD nawet mi was nie żal.
Weź ty się jebnij w łeb
  • Odpowiedz