Wpis z mikrobloga

@zoladz__ ładnie się Pan nam przedstawił. Jestem głęboko przekonany że porządny z Ciebie facet i tylko w internecie jesteś taki wulgarny. Myślisz że tak samo byś mnie potraktował gdybyśmy siedzieli na przeciw siebie na piwku?
  • Odpowiedz
@Kraciacho a nie, przepraszam, przeglądałem twoje wpisy i widzę że jesteś po prostu bardzo nieprzyjemnym typem. Cieszę się że masz miejsce żeby dać upust swojej frustracji, internet jest do tego idealnym miejscem. Jakbyś nie miał pomysłu do kogo się #!$%@?ć to wrzuć mnie do obserwowanych, zawsze chętnie dam Ci powód żeby mnie obrazić.
  • Odpowiedz
@Kraciacho: to ty masz kompleksy względem zachodu i wszystko co polskie to widzisz jako złe XDD twoja frustracja jest zabawna, aj szkoda że urodziłeś się Polakiem, życie przegrane XDDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jeszcze trzeba mieć biust, posiadając 75B przed 30-stką nie ma problemu. Ale jak się ma konkretne piersi typu 80D czy nawet 65G, to brak biustonosza jest po prostu niewygodny.
Jeśli piersi naturalnie są lekko zwisające to zaczną się tworzyć otarcia i oparzenia.

No ale to męska supremacja :-)
  • Odpowiedz